Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kuvaszokról segítene valaki?!

Rebeka1234 kérdése:

A kuvaszokról segítene valaki?!

Figyelt kérdés

sziasztok nekem vann 2008-as születésű szuka kuvasz kutyám

nagyon barátságos velünk az idegeneket nagyon nem kedveli

még kiskorában a papámnál volt és most meg ide hoztunk magunkhoz jól kijön velünk mert ismer minket sokat jártunk a papámékhoz és gondolom meg jegyzett minket.

de viszont apukám véleményt kért a barátaitól és szinte mindenki azt mondta neki hogy kuvaszt gyerekek mellé nee!

nagyon rosszakat hallani róluk

VALAKI SEGÍTSEN IGAZSÁGOT TEREMTENI KÉREM!



#KUVASZOK
2012. jún. 12. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
én sem ajánlom gyerek mellé....
2012. jún. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem gyerek mellé DEEEE, viszont ha nem volt hozzászokva gyerekek jelenlétéhez és csak apukád volt az egyetlen társa, akkor tényleg NEEE. Nem fajtán múlik a tulajdonság, hanem a kutya előéletén. Ha rossz tapasztalata volt gyerekekkel, akkor lehet a világ leg-leg gyerek barátabb fajtája, akkor is utálni fogja a gyerekeket.
2012. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de agyerekeket imádjaa minket uis agyon naalogat de tartok tőle apukám megijeszetett azzal hogy meg fog minket harapni mert hogy a barátai azt mondtak hogy nagyon veszélyes
2012. jún. 12. 10:30
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem egy kedveskedő fajta.
2012. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nah köszi a válaszokat BYEE
2012. jún. 12. 10:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Mikor 3 éves voltam anyuék akkor hoztak ide egy 2 éves kuvasz szukát! Emlékszem még meg vannak felvételek, hogy mindíg vauztam a kuvasz kutyának és másztam utána :D tehát velünk nagyon kedves volt és nem volt gyerekek mellett. Ugyan úgy anyu még mesélte, hogy baba kocsiban aludtam és hogy a baba kocsit picit megfújta a szél és a kuvasz oda feküdt a baba kocsi elé, hogy ne guruljon el. :) Imádtam azt a kutyust! :( Anyu is féltett minket tőle..de hiába volt nagy testű nagyon okos volt és ragaszkodó a kaput is nyitva hagyhattuk nem ment el..ha egy macska ment az úton az sem érdekelte csak akkor ment kapun kívülre amikor azt mondtuk neki! Jhaa a másik amit mondani akarok..NEVELÉS KÉRDÉSE! 4 éves kutyust még lehet tanítani nem buták a kuvaszok!!! :)
2012. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nagyon köszönö m a válaszokat a kuvaszok nem buták igazad van emgpróbálok bátor lenni és nrm félni tőle

amugy család közül engem szeret a legjobban állandóan követ meg minden játszunk eggyütt

ahoz képest hogy 4 éves úgyes játszik mint egy 5 honapos ki s vizsllaa:DD

2012. jún. 12. 10:51
 8/14 anonim ***** válasza:

A kuvasz nem kedveskedő fajta???

Volt már kuvasz kutyád??



Azoknál goromba a kuvasz amelyiket kiskorában agyon verték.. ott persze, hogy goromba érzi hogy ő nagy lett és vissza adja mindazt amit kapott! egy kutya sosem felejt!!


Ahol szeretik miért bántaná a saját gazdiját illetve a többi családtagot?? Ez már annyira fáj..hogy a sok h*lye miatt mindenki az összes kutyát hibáztatja!! Hol ott az a jó pár h*lye b*szta el a kutyája nevelését. -.-"



Olvasd már el amit írt a kérdező!! Hisz nyalogatja..mi tartani valója lenne tőle?? Meg ismeri is őket csak tudják, hogy milyen tulajdonságai vannak a kutyusnak! Azért ne negatívumot írjatok már neki! Már fél szegény a kutyától...

2012. jún. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

attól tartok csak hogy megharap nagyonrosszakat hallottam a kuvaszokról ÉS MEGIJEDTEM EGYSZERŰEN és furcsÁn éreztem magam felmerült bennem az a kérdes " vajon ő harap ?",, "vajon ő más mint a többi kuvasz"?

de tényleg tudom,, látom rajta NAGYON SZERET MINKETT!!

2012. jún. 12. 10:59
 10/14 A kérdező kommentje:

a kutyánkat sohase verték meg a papámékk

majd lesznek kiskutyái 1 hét múlva fogjuk majd elviinni a fedeztetni

2012. jún. 12. 11:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!