Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyálzás és szapora légzés,...

Nyálzás és szapora légzés, valaki találkozott már hasonlóval? (részletek lent)

Figyelt kérdés
11 hónapos a kutyám,3 hónapja elkezdett erősen nyálzani mikor mozog,tehát más kutyákkal játszik,vagy kirándulunk,vagy labdázunk. (nem nyáladzós fajta). Kísérő tünet az igen szapora légzés,ami akkor is jelentkezik ha csak izgatott,pl haza érünk munkából. Legalább fél órába telik mire teljesen helyre áll a légzése. Röntgenen, kenet vételen túl vagyunk,mandula gyulladása van,kapott rá antibiotikumot,ami csak időszakosan segített. Már több orvos látta,és legalább 10 orvossal beszéltem,de mindenki csak találgat. Elsősorban azok tanácsát várom,aki találkozott már ehhez hasonló tünetekkel. Köszönöm!
2012. jún. 13. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szívultrahangot nem csináltak?
2012. jún. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 noesamuel ***** válasza:

lehet kicsit böszme a kérdésem, de nem adtok neki túl hideg vízet.

néhány kutya érzékeny a melegben a hidegvízre, és produkál hasonló tüneteket.

2012. jún. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem,azt még nem. Gondolod,hogy érdemes lenne elvinni egy EKG-ra? Próbálom körbe járni a dolgot,mert felesleges vizsgálatoknak nem akarom kitenni a kutyámat. (persze tudom egy ekg nem vészes) Volt aki azt mondta,hogy vegyük ki a manduláját,volt aki azt,hogy endoszkópos vizsgálat mindenképpen kellene,de pl nem szívesen engedném,hogy altassák a kutyát ha nem is biztos,hogy ezekkel előrébb lennénk.
2012. jún. 13. 13:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi gond,jogos a kérdés! De nem kap hideg vizet,mivel tudom hogy a mandulája gyulladt,mindig oda figyelek,hogy ne legyen túl hideg amit iszik. Már a kutyafuttatón is rég letiltottam a vízivásról,kizárólag itthon kap.
2012. jún. 13. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a szívére gyanakszom, azt megnézték már?
2012. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!