Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy német juhász kutyán,...

Van egy német juhász kutyán, és a mellében találtunk buzzanatot, valami daganatra gyanakszunk. Hol tudnánk ugy megvizsgáltatni h segitsenek? Nekünk nincsen pénzünk megvizsgáltatni h mi a baja. Nem akarjuk h meghaljon, még fiatal?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Bármelyik állatorvosi rendelőben, ahol van ultrahangos készülék. A vizsgálat 5-6 ezer forint, szóval ha nem éheztek és van mobilotok, meg van ugye internet előfizetésetek, akkor ezt is ki tudjátok fizetni.
2009. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nah hát ez asztán k..a nagy segitség, én valami egyesületre gondoltam akik tudnak segiteni.... őszintén mondom h nincsen rá pénzünk...
2009. júl. 4. 09:42
 3/8 anonim ***** válasza:

az, hogy valaki elő tud fizetni az internetre havi 2500-3000 ft-ért és az, hogy minden nap kerül valami étel az asztalra az nem egyenlő azzal, hogy van felesleges hatezer forintja fizetés előtt állatorvosra.


Egyébként a fiatalkori ivartalanítással nagy mértékben csökkenthető a kutyák emlődaganatának a kockázata.

2009. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt nem értem hogy jön ide az emlődaganat, meg az ivartalanítás, ami mellesleg jóval drágább egy ultrahangnál, másrészt nem tudom elhinni, hogy nincs 5 ezer forint arra az esetre, ha segíteni kell a kutyának. Inkább ennék egy hónapig vajas kenyeret ha ezen múlna, vagy autó helyett járnék gyalog, vagy eladnám a mobilom, vagy vállalnék valami munkát suli után pár napig. Nekem ne magyarázd már meg, hogy olyan szintű nyomorban élsz, hogy nem tudod ezt az összeget előteremteni.
2009. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

[link]

Hívj fel pár menhelyet is, több állatorvost, esetleg kérhetsz részletfizetést. Bár a telefonszámlád is lesz annyi a végére.

2009. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
a 10:34essel egyetértek. ha kutyád van, igenis kell gondoskodni róla hónap elején, hónap végén, ünnepnapon, szóval mindig. ha majd gyereked lesz, nem viszed el hónap végén orvoshoz, mert nincs pénz a gyógyszerre? nem bizti, hogy kell ultrahang, lehet, hogy csak begyulladt egy tejmirigye, de ezt mindenképp orvosnak kell megmutatni. miért segélyszervezettől vársz segítséget?
2009. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Akkor miből etetitek,miből tartjátok azt a kutyát? Nem szeretem mikor valaki sopánkodik,hogy miylen kevés pénze van. Hidd el nekem,ha kevés pénzed lenne,nem ülnél az internet előtt,és nem lenne kutyád sem. Lehet ,hogy ház sem a fejed fölött..
2009. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a hasznosakat, nem oltásokat kértem.

barátnőmnél vagyok most azért tudok netezni, kocsink nincsen.... szoval ne oltsatok 4en lakunk és havi 150e ből gazdálkodunk... köszi

2009. júl. 4. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!