Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá anyát h...

Niky emo girl kérdése:

Hogyan vegyem rá anyát h ittmaradhasson? (részletek lent)

Figyelt kérdés
2éves németjuhászom van, panelban lakunk. semi gond nemvolt vele csendes volt lakók engedélye megvolt és mozgásáról is gondoskodtam, boldog volt itt +van 1cicám azzal is nagyon jól megvan...csak anyám mindig az ágyán etette és multkor ráborult kajája a kutya meg 1pontban kirágta ezért anyám kivitte rokonhoz de ott meg egy eég kicsi kennelbe van :/ pedig még sose rágott meg bent semmit ami nem az ő játéka.. kedd óta van kint de szeretném ha mégis maradhatna hogyan tudnám rávenni anyámat?

2012. jún. 15. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem a témát. Gyakorlatilag az ő hibájából történt az egész. Akkor mi a gond?! Egyébként is nem kéne az ágyon etetni a kutyát. Másrészt ez egy rossz viselkedés, erről is, mint minden másról lelehet szoktatni a kutyát. Nem értem anyukádat...
2012. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát énse :/ főleg h kölyökkorában is csak aztrágta meg amit odaadtam neki, pl régi szétment cipőt is adtam neki de ami szépen 1más mellé volt rakva akár földön is aztse rágta meg :/ 1x kezdte el nyalogatni én ágymatis mert ráesett ebédem de amint letöröltem abbahagyta szoval téll semmi gond nincs vele...mégmikor sulibavoltam és néha 1edül maradt akkoris csendbe volt, aludt , semmi kárt nemcsinált, az asztalon lévő kajákba se mászott bele soha, csak a saját táljából evett
2012. jún. 15. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond azt neki, hogy látod, hogy milyen szomorú abban a kicsi kennelben, hogy nem jól bánnak vele, és télen meg fog fagyni, mert eddig szoba kutya volt. Egyszóval, sajnáltasd a kutyust is, és magadat is, hogy milyen rossz neked nélküle, hogy mennyire hiányzik neked...stb.
2012. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát engem leszar, tavaj szenteste alkalmából hóba kivágott kutyástól, haver fogadott be és ha keresztanyám nem beszéli rá akkor haza se enged utána se :/ a kutyát meg szereti de aztmondja jobbneki ott a szabadlevegőn meg h nem panelba való, demivel most falunvan oda nemis tudok naponta kimenni h megfuttassam :/ mostis csak szerdán voltam meg ma megyek ki de szombat v vasárnap jönnömkell haza :/
2012. jún. 15. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
megoldódott a dolog?
2012. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!