Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel fáraszthatnám le?

Mivel fáraszthatnám le?

Figyelt kérdés

Van egy hét hónapos (ivartalanított) kan, pulikeverék kutyám. Rendkívül nagy a mozgásigénye. Napi 3-4 órát sétálunk(póráz nélkül, a másik kutyánkkal szoktak futkározni), ezen kívül bicaj mellett is futtatom. Mégis menne még.

Agility lehetőség nincs a környéken. Sajnos terelősport sem, pedig kipróbáltuk, és nagyon ügyes.

Mivel fáraszthatnám le?

Köszönöm a tanácsokat előre is!


2009. júl. 4. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Húh nem félsz, ilyen melegbe futtatni a kutyudat? Azért vigyázz nehogy vmi baja legyen ebben a melegben. Ez csak egy jó tanács.
2009. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Este 10 körül szoktam futtatni, mert akkor már jó hűvös van. Melegben sosem.
2009. júl. 4. 21:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy játszásra vágyik :) nem futrinkázásra :)
2009. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jah, bocsánat, kifelejtettem. Sokat labdázunk, úszunk, játszunk együtt. És mégsem elég. Talán hipearaktív?
2009. júl. 4. 21:39
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Ez a kutya gyerek helyett van? "Sokat labdázunk, úszunk, játszunk együtt. És mégsem elég." -> Kertes ház, napközben fut amennyi ráfér, este futtatod te. Amúgy számára állatkínzás!
2009. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bizony, a hiperaktivitás elég gyakori a puliknál, nekem van tapasztalatom egyel. A lefárasztást ne csak fizikai értelemben próbáld. Tanítsd meg különböző trükkökre, az is leköti egy darabig.
2009. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szellemileg is igyekszem fárasztani. Mindig új dolgokat tanítok neki, csak az "a baj", hogy annyira okos,hogy nagyon hamar megtanulja:) És a végén nem fogok tudni mit tanítani neki:)
2009. júl. 5. 10:56
 8/11 anonim ***** válasza:
én egyik nyáron kaptam egy hiperaktív kutyust megörzésre. pécstöl kertvárosig futottunk és vissza. jól lefáradt bennt ivott egy kortyot és megint elemében volt!!! a te kutyád is ilyen. legjobban az úszás fárasztja őket. ússztatok versenyt!
2009. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A víztől fél. Igyekszem hozzászoktatni. Igen,tényleg jót tenne neki az úszás, de nem szeretném erőszakkal úsztatni sem...azért próbálkozok még,még nem adtam fel:)
2009. júl. 5. 16:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Vegyél neki interaktív kutyajátékot és a pihenő időben "fejben" is fáraszd.
2009. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!