Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jutyalom fatot vegyek?

Milyen jutyalom fatot vegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarok most virslit meg párizsit venni.Milyen finom tápot vegyek?Frolic?Azért nem ilyen 123ft/kg-os morzsit akarok venni.Olyan kéne amibe magas a fehérje.Szerintetek?

2012. jún. 16. 08:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 fajta tápot kéne venned nekik, egyet a közepes testűeknek való tápból, egyet a kis testűeknek való tápból.

Az én bullmacim napi adagjára olyan 500 grammot írt (60 kg-os kifejlett méretre), szóval ennél azért kevesebb lenne neked a 3 kutyára összességében :)

2012. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

A kicsik annyira nem kicsik:)

A füstöltcsontot is simán megeszik:) 36cm a mosz mix.És 38a sicu mix:)

A rágással nincs baj:)

Az elején többet kell adni?

2012. jún. 16. 09:01
 13/23 anonim ***** válasza:

A súlyukat mérd le, azok alapján vannak a tápok is :)

Ha nincsenek fejlődésben, már felnőttek, akkor nem kell nekik több, a növendékeknek kell több :)

2012. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

A pitt 25kg.A sicu mix10 a mopsz mix.8kg ez kb.43kg

Legyen durván 50kg.:)

És melyik fajta tápot?És honnan?:)

Ja és kössszi:)

2012. jún. 16. 09:21
 15/23 anonim ***** válasza:

Most nézem, hogy a Joseránál nincs külön méret :)


Nekem ez szimpatikus. Mennyire aktívak a kutyusok? Ha napi 2-3 órát fárasztod őket, szerintem ez teljesen jó :) Alul van az etetési útmutató is.


[link]

Innen rendelhetsz is - árban jónak tűnik, bár vmivel drágább, mint amit te írtál. Nézd meg esetleg a dogshop.hu-n is.


Josera Economy-t nézem még, de pontos összetételt nem találok :S Pedig az árban is kedvezőbb, 20 kg-os kiszerelés a dogshop-nál 7390Ft.

[link]

2012. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én ezekkel szoktam etetni, leírás is van hozzá, és ott megnézheted, hogy kb mennyi kellene.

Árban meg szerintem szét lehet nézni máshol is, hol a legolcsóbb.

[link]


[link]

2012. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Vegyél neki Fish4dog szárított halbőrt(több formában van).Nagyon egészséges és FINOM!a Frolic tudod mennyi vegyszert tartalmaz csak hogy ne kezdjen penészedni és ne indúljon romlásnak mivel fél száraz????????
2012. jún. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudtam, köszi!

Azt a halsat hol lehet venni?

2012. jún. 17. 10:43
 19/23 Bejnisz ***** válasza:

Szia!


A Fish4dogs jutalomfalatot a webkutya.hu-n tudod megrendelni.

Igaz elég húzós az ára! Két fajta van belőle, mindegyik szárított hal darabokat tartalmaz. Egyik 10 dekás, és 900 ft körül van, a másik változata 20 dekás és 2000 ft-t kóstál.

Viszont ahogy az egyik válaszoló is írta, nagyon egészséges!


Esetleg ha az acanashop.hu-n körül nézel, ott a jutalomfalatok kategóriában találsz egy kilós kiszerelésben töltött kutyakekszeket, nem sokkal több, mint 1000 ft-ért.

Remélem tudtam segíteni!

2012. jún. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Naná, hogy tudtál segíteni!
2012. jún. 17. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!