Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől tüsszög egyfolytában a...

Mitől tüsszög egyfolytában a kutyám?

Figyelt kérdés
Reggel arra keltem fel, hogy az ablakom elött hevesen tüsszög a kutyám. Kimentem hozza, azt hittem hogy valami az orrába ment neki és azért, de nem. Már fél napja tüsszög, ha fekszik, alszik, akkor nem, de ha rájön egyfolyátan tüsszög. Már az orra is vérzik tőle, olyan véreset prüszköl. Orvoshoz sajnos csak este felé tudom vinni, addig mit tudnák tenni? Van valami ötletetek, hogy mi baja lehet? Tegnap este még semmi baja nem volt
2012. jún. 16. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Tüsszögéstől nem kezd el vérezni az orra, ahhoz kell hogy benne legyen valami, ami felsérti.

Nekünk macskánk van, egyszer megcsípte az orrát valamilyen rovar, akkor produkált ilyen tüneteket.

2012. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Allergiás lehet?
2012. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár visszavonom az első kijelentésemet, egy hajszálér elpattanhatott a nagy nyomástól.
2012. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mikor elkezdett tusszogni,akkor meg nem vérzett az orra,de olyan eröteljes tüsszögéstol elindulhatott neki,ha sokat tüsszögök nekem is vérzik. Most itt fekszik nyugodtan,de ha felall maris kezdi,mar nagyon aggodom erte
2012. jún. 16. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Belemehetett egy toklász az orrába,vagy bármi más is, mindenképpen nézesd meg az orvossal.

Allergia nem lehet, mert alvás közben is tüsszögne akkor.

2012. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is toklászra tippelek. Van toklászos fű a kertetekben?
2012. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szia, az én kutyám is ezeket a tüneteket produkálja, neked mit mondott vagy csinált az orvos? Segíts kérlek eléggé aggódom..
2012. júl. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
en vegul aztan nem vittem el dokihoz, mert megjavult, estére egyre kevesebbet tüsszögött, aztan elmúlt neki másnapra. Nem tudom mi lehetett, szerintem valami az orrába mehetett, amit aztan kitüsszögött. Remelem a te kutyusod is megjavul
2012. júl. 2. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!