Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Gombos könyvek közül melyike...

A Gombos könyvek közül melyiket érdemes megvenni? Pürékorszak, Babaétrend, okos baba?

Figyelt kérdés
A Babaétrenden gondolkodom, mert abban állítólag olyan receptek, teljes menük vannak, amit főzhetek az egész családnak. Csak ez nem tudom hányhónapos babának jó.
2012. jan. 30. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én megkaptam a Pürékorszak c. könyvet ajándékba, de azon kívül, hogy a port fogja, nem használom.

Vannak benne receptek, ez igaz. De nem minden ételt lehet 4-6 személyre megcsinálni, ha csak a receptet követed.

Persze, ha a darabszámokat és az alapanyagokat sokszorozod és úgy készíted el, akkor igen.


Olyan receptek vannak ebben, amit se a párom se én nem eszünk meg. Pl. mi nem laknánk jól őszibarack-alma főzelékkel. A lányunk igen. Ez a lényeg.

Vannak az elején általános leírások, hogyan célszerű tárolni, fagyasztani. Alapanyagokról információ.


Szerintem nem ér meg 3ezer forintot. Inkább akkor a netet fizetem továbbra is és itt olvasgatok baba ételek után.


Egyébként 6 hónapos kortól vannak étrendek.


- 6 hónapos kortól

- 7-9 hónap

- 9-12 hónap

2012. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.


És vajon a Babaétrend?

(Közben rájöttem, hogy az Okos baba nem ételről, hanem játékokról szól:)

2012. jan. 30. 18:56
 3/4 anonim válasza:

A babaétrend elég jó. Vannak benne olyan receptek, ami 1 adag, de olyan is van, ami 6 adag, így fagyaszthatsz is. Van benne olyan is, hogy 2 felnőtt és 4 gyerek részére.

Az elején van sok hasznos tanács, főleg első gyerekes tapasztalatlan anyukáknak, mint én szerintem nagyon hasznos. :)

2012. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem Az okos baba van meg. Szerintem jó könyv. Sok jó ötlet van benne a játékos fejlesztéshez, amiket már pár hetes korban el lehet kezdeni.
2012. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!