Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok venni fajtiszta...

Hol tudok venni fajtiszta argentin dogot?

Figyelt kérdés
Bárki írjon aki tud kennelt netán van eladó kutyája. A lényeg csak annyi legyen, hogy kan kiskutya legyen. Az orra legyen fekete, és ha a szeme körül is fekete akkor én leszek a legboldogabb:D az ár pedig 50-100ezerig mindegyik zsír:)
2012. jún. 16. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
ennyiért csak szaporítótól kapsz. Süketet
2012. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
100.000forintért????
2012. jún. 16. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100.000 a minimum, ha tényleg olyat akarsz, ami nem süket és nincsenek jellem- és külső hibái. Amúgy itt böngéssz: [link]
2012. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen tenyészetből és alomból származik. Törzskönyv nélkül lehet, hogy találsz ennyiért egyébként, de a minőségi kennelekben biztosan több lesz:S

Írd be a Google-be, hogy argentín dog kennelek és máris hozza a találatokat!:)

2012. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
húú. nem gondoltam volna hogy 100 a minimum. de böngészek párat. kenneleket megnéztem. de semmi említésre méltó. 2011es az utolsó bejegyzés a legtöbb kennelnél, de a lap.hu-t megnézem:)
2012. jún. 16. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100ezer az alsó határ amiért megvehető kutyát kapsz.
2012. jún. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Fajtatiszta argentin dog kiskutyát vettem kb 1 hónapja, világgyőztes apukától, többszörös győztes anyukától.

Hobbi célra, mert 2 nagyobb és 1 kisebb folt van a fején, ezt leszámítva tökéletes, szép kiállású kutya.

Mielőtt megtaláltam volna a számomra megfelelő kennelt sok helyre küldtem e-mailt, kérdéseket tettem fel.

Kb. 90-150ezer forint között mozog tenyésztőnél a hobbi célú kiskutya.

2012. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Előző vagyok,


a kiskutya NEM süket (BAER-tesztelt), és törzskönyves.

2012. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!