Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit eszik egy dog vagy ír...

Mennyit eszik egy dog vagy ír farkas?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek ezek a fajták, csak nem tudom mennyit esznek. Főleg ilyen fajták tulajdonosai írjanak. A legfőképp arra lennék kíváncsi, hogy milyen életkorban mennyit és mit eszik (tehát hogy kölyöknek,felnőttnek, öregen)és milyen táppal etetek.
2012. jún. 17. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Igaz nem vagyok tulajdonos, de nagyjából konyítok a két fajtához. A dog egyáltalán nem eszik rengeteget, nem fog elfogyni egy 15 kilós táp két nap alatt. Napi 30-40 dkg táp elegendő nekik, két részletben. Kölyökkorban, növésben inkább esznek, de nőnek is. Felnőtt korban már alig észrevehető az adagok nagysága.
2012. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első nagy hülyeséget írt. Egy kifejlet dognak nem elég 30-40 deka. Jó az 70-80nak is.... 1 kiló húst meg lazán benyel akkor elég a 30-40 deka.
2012. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
30-40 hát többre számítottam a mostani kutyám eszik 30 dekát pedig egy vizsla (mondjuk hízó kúrán van, amúgy 25 dekát eszik). Engem sokan riogattak ezzel, mert azt mondták napi 1,5-2 kg-t eszik, azért kérdeztem itt meg ,mert elég hihetetlen, hogy ennyit egyen egy kutya
2012. jún. 17. 17:28
 4/6 A kérdező kommentje:
A tápos zacskón is 40 dekát ír most néztem meg (taste of the wild)
2012. jún. 17. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan 600 gramm táp körül naponta, de a táp márkájától, minőségétől is függ. És ezt a mennyiséget kb. 4 hónapos koruktól megeszik. Amíg kicsik, addig kell az anyag a növekedéshez, azután meg a szinten tartáshoz.
2012. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokat barátom :-)
2012. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!