Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a szuka (a szomszede)...

Ha a szuka (a szomszede) elzavarja a kanomat, akkor vege van a tuzelesnek?

Figyelt kérdés
Mert a szomszed szuka tuzel,bar a gazdajat nem erdekli,azt mondja ugyis ivartalanittatni akarjak,igy nem fog ort allni a kutya melle meg bezarni,.Hat o dolga,viszont a kanom azota borzasztoan megvan erte bolondulva es rendszeresen atszokik hozza,persze mas kanok is jartak mar nala.Mar tobbszor bezartam,de akkor meg jajaj,annyit enekel,meg cirkuszol,...na mindegy.Ma megint rajta kaptam amint a szomszedban udvarolt,de ahogy lattam,a szuka mar intenziven elzavarta,ramorgott es elkergette.Akkor lehet mar vege?Mert mar nagyon jo lenne...Ugy megzavarta ez a szag a kanomat,hogy meg az ivrtalanitott szukamnal is beprobalkozott parszor.:-)

2012. jún. 18. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem megbántani akarlak de mindenki a saját kutyájára figyeljen . Tudom, hogy nehéz a kanokkal a tüzelési időszakban, de akkor is neked kell csinálni valamit, hogy ne menjen át a kutyád.
2012. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom,..es igyekeztem is megoldani,...meg a keritest is megerositettem,..de sajnos a mai nappal egyutt,ketszer nem voltam eleg resen...
2012. jún. 18. 11:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja,es azt nem tettem hozza,hogy szerencsere idoben eszrevettem es megakadalyoztam a dolgot.Szerencsere nem tortent baleset.
2012. jún. 18. 11:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb, ha ivartalaníttatod a kanodat, mert így egyszerűbb lesz az életed, biztonságosabb és neki is sokkal jobb.
2012. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az dicséretes, hogy a szomszédod ivartalaníttatni akarja a kutyáját. De ettől függetlenül remélem, nem sikerült befedeznie a kanodnak azt a szukát. Így nem kell tartani attól, hogy lejön egy valamilyen alom, de a te kutyád még valami fertőzést, betegséget könnyen elkaphatott vagy elkaphatott volna a párzás során. Szóval ha van rá esély, hogy mégis sikeres lett a párzás, akkor érdemes lenne vagy elvinned a kutyádat az orvoshoz egy kivizsgálásra vagy pedig nagyon figyelj rá és ha valamilyen gond van, azonnal futás a dokihoz.
2012. jún. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hány napja tüzel a szuka? ha 12 napon túl van, akkor valószínűleg vége a tüzelésnek, azért zavarja el a szomszéd kutya. de olyan is van, hogy nem tetszik neki a te kutyád a és egy másik kant elfogadna.(ha benne van a tüzelési pár napban).
2014. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!