Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetika szalont szeretn...

Kutyakozmetika szalont szeretnék nyitni de nincs érettségim. Akkor mit tudok csinálni? Mármint azt olvastam hogy a tanfolyamhoz kell.

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

vannak olyan tanfolyamok amikhez nem kell, nézd meg az efeb.hu -n, meg sok más helyen van még okj-s képzés.

Megnyitni simán megtudod ha nem akarsz tanfolyamra járni de akkor kell egy alkalmazott akinek van papírja is !

De 2-3 hónap egy ilyen okj-s tanfolyam és nem is kell minden nap menni.

2012. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, hogy itt kérdezem.

Kedves első! Vannak olyan (egyéb, nem kutyás) OKJ-s tanfolyamok is, amikhez nem kell érettségi? Mert én úgy tudtam azokat is csak érettségivel lehet elkezdeni, de ha nem akkor ismerősömet pont kihúzná a bajból és javasolhatnám neki. :)

2012. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Így van okj-s képzést csak érettségivel lehet.

Én is így jártam,mindenhol elutasítottak,míg el nem monták hogy lehet okleveles képzésen elvégezni a tanfolyamot,eljárok egy várossal odébb szombatonként de megéri:) Nincs olyan kötöttség,az oktatóm a saját tempómba tanít(ott),már csak gyakorolni járok hozzá!

Évente változhat milyen feltételek kellenek a nyitáshoz,épp ezért nekem nevelőapám fog nyitni,de lehet a párom nevén is akinek van érettségije!

2012. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem köszönöm, és te eljársz oda és kapsz majd oklevelet? és mennyit fizetsz neki?
2012. jún. 18. 15:25
 5/8 anonim ***** válasza:
az efeb.hu, [link] nagyon sok olyan szakma van amihez nem kell érettségi
2012. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez úgy van nálunk,ha úgy érzem felkészültem és tudok egyedül dolgozni,látja rajtam az oktatóm akkor végeztem. Na ez már kialakult de visszajárok mert szeretek gyakorolni,legalább a szalonomban nem az lesz hogy bénázok,hanem lesz gyakorlatom bőven:) 1 éve és 2 hónapja csinálom kisebb megszakítással.

75 ezret fizettem és nagyon nagyon jó az oktatóm!!

2012. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na elég jól hangzik:) amúgy melyik városba?
2012. jún. 18. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:
győri vagyok és komáromba járok el:) Fél óra vonat nem vészes:) Jön velem párom és a kiskutyám is mindig:)
2012. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!