Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Belekapott a kutyám a kozmetik...

Belekapott a kutyám a kozmetikus pólójába körömvágás közben. A kozmetikus 3000 Ft-ot kér a pólóért, a szakadtat ideadja. Fizessem ki?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 17:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Igen, de elotte mutassa meg neked a blokkot hogy tenyleg 3000ft
2012. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
illene kifizetni,de tényleg csak blokk ellenében, mert akár 1500 ft is lehet a póló csak direkt többet mond, bár én biztos ebbe a munkába nem egy drága pólóba dolgoznék ..
2012. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
fizess és válts kutyakozmetikus... nálunk a kozmetikus köpenyben dolgozik (ha fürdetés közben lefröcsköli a kutya akkor mit csinál?)
2012. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Marhaság. Ő a kozmetikus, egyrészt tudja kezelni a kutyákat, másrészt legyen munkaruhája, amit összekutyázhat. A festőknek érdekes módon nem kell kifizettetni a tisztítást, vagy az állatorvosnak az összehugyozott-vérzett rendelő fertőtlenítését. Szakmai ártalom, hogy sérül a roha, ha az ember kutyákkal dolgozik, aki ezt nem tudja elviselni, menjen a gyártósorra kupakokat csavargatni.
2012. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fizetném ki, az ilyenek beletartoznak egy kutyakozmetikus munkájába bármikor megeshet.

Üdv, egy kutyakozmetikus

2012. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
nem tudta kezelni a kutyát,az ő baja, ő bénázott.Én nem fizetnék
2012. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Kb. annyiba kerülhetett, más kérdés, hogy én fel nem venném.

Én sem igen tudnám egyetlen pólóm blokkját sem előszedni. Ami igazán kérdéses, hogy miért nem vigyázott. Nem én tartottam a kutyát, hanem az alkalmazottja.

2012. ápr. 9. 17:16
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
nem... a szabályok szerint köpenyben dolgozhatna és akinek ilyen a szakmája az számoljon ezzel... nekem is tette már tönkre kutya ruhámat munka közben de eszemben nem volt a gazdival kifizettetni csak szidtam magam, hogy reggel nem öltöztem át.
2012. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Jézus, nekem nem lenne képem elkérni az árát, hiszen az munkaruha, ami használódik, sérülhet, stb. Én speciel még a 12 ezer forintos nyírógépfejet sem fizettettem ki a gazdival, amit a kutyus kozmetika közben levert az asztalról, úgy nekiment az asztalnak. (nagytestű kutyus)


Szóval szerintem nem túl empatikus a kedves kolléga/nő.


Egy kutyakozmetikus.

2012. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

1. hozzaszolo vagyok.


ja hogy ez kutyakozmetikus? azt hittem a fodraszod. NE fizesd ki neki!

2012. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!