Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rendőrkutyák kapnak fizetést?

A rendőrkutyák kapnak fizetést?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 21:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam, hogy személyesen a kutyának adnak pénzt -.-"

Azt tudom, hogy civil gazdájuk nem lehet, de az a rendőr, akihez az adott kutya tartozik, akkor az sem kap a kutya után semmit?

Amúgy köszi annak, aki leírta értelmesen, hogy szállást, stb kap.

2012. jún. 18. 21:47
 12/17 anonim ***** válasza:

ez érdekel engem is,hogy mikor jár nekik felszerelés?

én is valamiylen kutyás rendőr vagy terror elhárításba kutyás terrorelhárítós vagy valami ilyen szeretnék lenni

de ha mondjuk én veszek saját kutyát,munkásat és én nevelem meg nálam alszik minden,akkor megkapja az ételre amit megveszek neki a pénzt vagy az csak akkor jár ha a rendőrség tulajdona a kutya?

2012. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az ilyen kutyák a rendőrség tulajdonai.Volt olyan, aki kilépett. Vitte volna a kutyáját, amelyikkel versenyzett is. Nem adták oda. Csak nyugdíjazás után kerülhet magántulajdonba.
2012. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

a kutyák után járnak plusz járadékok az őt vezető rendőrnek. nemrég beszélgettünk erről egy illetékessel, ő panaszolta, hogy rengeteg a megélhetési kutyás rendőr, azt se tudják melyik a kutya eleje meg hátulja, csak felveszik utána a pénzt a minőségi kajára aztán vesznek neki TG tápot, meg hasonlók...

aki rendesen akar kutyázni a hivatalos kötelékben az is választhat (még), hogy elhoz Dunakesziről egy kutyát, vagy vesz magának, felneveli aztán eladja a rendőrségnek (valami kemény 20-30 ezer forintért...), és úgy tudja szolgálatban használni. régen volt bérleti szerződés is kutyákra, ez ha jól tudom megszűnt. ha saját kutyával akarsz dolgozni, akkor el kell adnod a yardnak. viszont utána ők nem fogják visszaadni a nyugdíjazásáig...

(de ha nálad lakik mondhatod nekik, hogy elveszett, elpusztult, elrabolták az ufok, stb.)

2012. jún. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze, kafetériát is, ha leépítés van, akkor meg munkanélküli segélyt. :))
2012. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Komolyan?

Tehát ha veszek egy kutyát és kiképzem meg minden és mondjuk kutyás nyomozó akarok lenni,akkor a kutyát el kell a rendőrségnek adnom és nem vihetem haza a kutyát onnantól kezdve csak együtt dolgozok vele és ennyi?

Majd ha lenyugdíjazzák 8-9-10 évesen?

az nem jó,akkor nem éri meg senkinek sem,mert ez szemétség szerintem.

2012. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kutyás nyomozó nincs. Az csak a Rex felügyelőben van. Mit nem ér meg és mi?

Te miként tudnál kiképezni egy kutyát rendőrségi munkára?

Melyikre akarnád? Mert van sokféle. Olyan nincs, hogy egy kutya mindenre használva van.

Valahogy olyan érzésem van, az ismereted kezdődik a Rexnél és ott be is fejeződik.

2012. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!