Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet ilyen melegbe leönten...

Jó ötlet ilyen melegbe leönteni a kutyát? (westie terrier)

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan leönteni talán ne, de nyugodtan spriccelhetsz rá vizet, többször is naponta. Az enyém élvezi.
2012. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekünk van egy régi kádba víz, 1x beleraktuk azóta ki se akar jönni belőle igaz nem ilyen fajta kutyus
2012. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Persze ne jeges vízzel, mert még szívrohamot kapna, de egy kis hűvösebbel természetesen leöntheted vagy csak megfürdetheted benne. Ilyenkor kell is, hogy kicsit lehűljön a testük, különösen a kerti kutyáknak, nehogy hőgutát kapjanak.
2012. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is van egy régi kád abban ülnek szinte egész nap! :)
2012. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ma tettem bele a kis kutyusomat egy vödör vizbe, nagyon élvezte, pedig ez volt élete első fürdése.:D

[link]

2012. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Maxitabi ***** válasza:
A hirtelen jeges víz nekik sem jó, akár az embernek, a fejétől kezdve először be kell vizezni-főleg, ha napon ill. melegen volt, utána az egész testét is lehet. Mivel a nyelvénél, fejénél tud csak hőt leadni, azt kell hűteni is elsősorban.Leöntéstől meg inkább megijednek...De pancsolni biztos fog, ha egészbe teszed bele valahova.
2012. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ok köszi nagyon élvezte:D
2012. jún. 22. 16:54
 8/9 anonim válasza:
én is megfürdetném, de fél a víztől :(
2012. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a pofáját és a nyakörvénél egy kicsit, de pocsolni ne!
2012. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!