Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a dasze...

Mi a véleményetek a dasze kutyasuliról?

Figyelt kérdés

Nyíregyről szeretnék majd járni agilityre ahogy időnk és pénztárcánk engedi szerintetek így fognak fogadni minket mondjuk ha havonta 1x kilyukadunk? akadályokat ismeri a kutyus meg az alapengedelmességet főleg engem kéne tanítani hogy hogyan vezessem fel minél egyszerűbben a kutyát.

Esetleg tapasztalatokat véleményeket is meghallgatok hogy hogy megy ott egy képzés és milyen hangulatban telnek :)



#agility #dasze
2012. jún. 21. 01:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Véleménnyel sajnos nem szolgálhatók, de ezzel a honlappal tudok neked segíteni:

[link]


Szerintem bátran érdeklődj náluk személyesen! :)


A honlap alapján segítőkésznek és rugalmasaknak látszanak, biztosan örömmel válaszolnak a kérdéseidre, és valljuk be: ők a legjobb információ forrás, ráadásul a Te tapasztalataid számítanak amúgy is. Elmész, kipróbáljátok, és eldöntitek, hogy tetszik-e, vagy sem. :)


Jó agilityzést! :)

2012. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én oda járok, és van aki nyíregyről vagy kisvárdáról jár ki hozzájuk havonta vagy amikor tudnak jönni. Ha esetleg szólsz előtte hogy mikor jönnél, és van hely valakinek a kocsijában szívesen kivisz a sulira. Most hétvégén is van suli és csütörtökönként is. Mi kb 4 éve járunk, meg vagyunk elégedve. Szoktak lenni fellpések, programok közös kirándulások összességében jó a csapat. Ja és nem horrroráron vannak az edzések. :D

Az a jó ebben a suliban- nekem legalábbis- hogy totál agressziómentesen képeznek és nem kategorizálnak be hogy te pl borderes vagy stb, hanem a te és a kutyád képességeit, erősségeit figyelembe veszik és egyénileg tanítanak. Mi pl a palánkot teljesen máshogy tanultuk meg mint előttünk mások mert az én kutyámnak az nem jött be. Rendszeresen használunk klikkert.

2012. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez így nagyon szimpatikusnak tűnik amit leírtál lehet hogy valamikor kilátogatok. Csak hát az utazással is gondba vagyunk mert hogy ha úgy van akkor elvisnek kocsival de ha nem akkor vonattal de utána busszal nem tudom hogy hogyan merre tovább :D


Esetleg van valami e-mail cím vagy telefonszám akivel tudnék egyeztetni hogy akkor mikor is nézhetnénk ki a kutyusommal. :)

2012. júl. 30. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:
De hát ott van minden elérhetőség ???
2012. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!