Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a csepeli Alfa kutyasuliról?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit olvastam róla, az alapján nagyon jó suli,talán jobb is, mint a manapság oly divatosak. Azt konkrétan tudom, hogy rehabilitáltak egy ózdi gyepire a gettóból bekerült, majd onnan mentett kutyát is, nagyon-nagyon jó eredménnyel. Nekem az is nagyon szimpatikus volt, mikor először jártam az oldalukon, hogy van kiképező, aki eredetileg a saját problémás kutyájával ment oda.
2012. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Saját tapasztalatom nincs, csak amennyit távolról látok belőlük, mivel én máshova járok suliba, viszont itt lakok nem messze tőle.

Ha nem lenne hova járnom kutyasuliba, és Csepelen keresnék sulit, akkor csak ide hoznám. A többiről amit hallottam azt inkább hagyjuk. Amúgy hasonlóak a módszereik asszem mint a Cerberosnak.

2012. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs saját tapasztalatom velük, de amiket hallottam és láttam róluk, az szimpatikus. Főleg az, hogy a tükör sulikat leszámítva még szinte sehol nem láttam, hogy már az alapoktól szabadon mozognak és dolgoznak a kutyák. Csak azt tudom javasolni, amit mindig. Menj el, akár kutya nélkül, nézz meg néhány foglalkozást és ha neked is tetszik, akkor hajrá!
2012. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nem jártam kutyaiskolába...az említett suli környékén rendszeresen járok, tényleg póráz nélkül gyakorolnak, a szocializáció, pozitív megerősítés, stb. mind-mind megvan.

Nekem az nem szimpi, hogy a gazdik nagy része az alap és a középfokú tanfolyások után úgy gondolják, hogy az ő kutyájuk immár jól nevelt, el lehet engedni bátran, nem bánt senkit és többet nem is kell vele komolyabban foglalkozni nevelés terén...elég sok kutyással találkoztam, aki azt mondta, hogy a suliban a kutya tökéletesen szót fogad, de sétán nem jön vissza hívásra, feleszik ezt-azt, húzza a pórázt...véleményem szerint ez mind-mind a gazda hibája, hisz a suliban elmondták, hogy mit hogy csináljon...

Ja, még valami...nekem ne mondja senki, hogy 6-7 hét alatt stabil, biztos tudást lehet elérni a kutyáknál úgy, hogy kint az utcán, más kutyák, emberek, zavaró ingerek közt is biztosan figyeljenek a gazdira, teljesen behívhatóak és irányíthatóak legyenek...erre nagyon kevés ez az idő...minimum 3-4 hónap kell a teljes fegyelem eléréséhez...

2012. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Páromék jártak oda 2 németjuhásszal,még oviban kezdtek aztán ottmaradtak. Hát megmondom őszintén nekem ez a klikker meg varázspálca modzer nem jön be. nem hasznos. Sem az ha egy fél rud párizsit tömnek a kutyusba. Én a k1be jártam a duaparthoz,nekem az vált be. Páromék is hibáztak abban h nem minden nap hanem heti 2-3szor gyakoroltak a kutyusokkal,mára ez márlecsökkent. De a kutya csak akkor fogad szot ha kaját kap,egyébként nem. Szerintem ez mindkettőjük(iskola-övék) hibája. Én ugy vagyok vele h a kutya legyen jutalmazva jutifalatal de ne emiatt hajtson végre egy "parancsot" hanem enélül is. Plusz ugyéreztem h csak a fajtatiszta kutyusok érvényesülhettek.
2012. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!