Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen keverék lehet a képen...

Milyen keverék lehet a képen látható kutyus?

Figyelt kérdés

Őt szeretnénk örökbe fogadni, de mivel nem tudjuk milyen keverék, így nem tudjuk mekkorára nő, és így nem merjük bevállalni. A kutyus most 5 hetes! Köszi a segítséget. KÉPEK: [link]

[link]


2012. jún. 22. 18:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs milyen keverék lehet, de a mancsa méretéből ítélve nem lesz nagy testű. Max. közép, de inkább kicsi.

Amúgy nagyon édes!

2012. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Ha 5 hetesen ekkora, nagytestű lesz, az biztos :)

Sajnos a fajtáját nem tudom megmondani, de az én kutyusom 6 hetesen volt kb. ekkora és ő nagytestű, bullmasztiff.

2012. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Na, most pont az ellenkezőjét mondtuk az első válaszolóval :) Most légy okos ;)

Majd még írnak a többiek is...

2012. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Dogcat ***** válasza:
Szerintem kistermetű lesz, bichon, esetleg pekingi lehet benne, de inkább az előbbire hasonlít.
2012. jún. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Akitől örökbe fogadjátok, az nem tudja, hogy milyen keverék? Nekem van egy tippem, de ez NEM biztos. Szerintem kaukázusi juhászkutya keverék lehet.

Nincs esetleg egy olyan ismerősötök, aki eléggé ismeri a kutyafajtákat? Mert akkor megtudnátok kérdezni.:)

2012. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Most, hogy mondod, én is látok benne kaukázusit.
2012. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Dogcat ***** válasza:
A kau kicsit robosztusabb, nem?Meg nagy is...de akár lehet az is...én még mindig a bichon havenese-re szavazok;)
2012. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Dogcat ***** válasza:
mégis lehet tényleg egy kis kau...de bichon is... bichon-kau keverék :D
2012. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :D na akinél van ideiglenesben.. ő azt mondja hogy kis/ közepes méretű lesz.. És egy Sárvári kertbe dobták be szegényt azt sem tudjuk honnan jön, ki az anyja-apja. És is kaura tippeltem, de az meg nagy.. Nem? :Plehet hogy bishon-kaukázusi.. nem tudom. várom ám még a válaszokat.
2012. jún. 22. 19:09
 10/30 anonim ***** válasza:

Nagyon pici még, csak 5 hetes :)

Mindjárt linkelek az én bullmacimról fotót, amin 6 hetes volt :)

2012. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!