Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ártok a kutyámnak, ha viszonyl...

Ártok a kutyámnak, ha viszonylag gyakran váltogatom a száraztáp fajtáját(ált. csak a márkája más)?

Figyelt kérdés
Mivel idős kutyusról van szó, ezért mindig figyelek arra, hogy a méretének (óriástestű) és a korának (senior) megfelelő szuperprémium tápot vegyek Neki. De mivel egy idő után ráun, ezért le kell cserélnem. Tudom, hogy egyes állatorvosok azt vallják, hogy csak egyfajtát adjunk, de ha azt nem eszi meg állandóan...? (mondjuk én is unnám, ha nap mint nap ugyanazt kellene ennem) És ha összekeverem ezeket a jó minőségű tápokat? Mert ő úgy is szereti.
2008. ápr. 29. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak örülhet a kutyád, hogy így figyelsz rá. Amúgy én is váltogatom az enyémnek, mert ő is megunja. A lényeg, hogy jó minőségű tápot egyen. Boldog, hosszú életet még a kutyusodnak!
2008. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan váltogasd! Örülni fog neki! :)
2008. máj. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2008. máj. 1. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez meg jo is. Nem lesz valogatos. Tobb izt megismer, teged imadni fog. Tok jo. ^^
2008. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Váltogathatod nyugodtan mert ha nem ízlik neki akkor max nem eszi meg. Én 4 féle jutalomfalatot adok a kutyámnak. Mikor úgygondolom hogy megérdemel egyet kirakok a földre mind a 4ből egyyet, szólok neki, odaszalad megszagolja és elvezi azt amelyikhez épp kedve szottyan.
2008. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!