Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzel a kutyám, és a kan...

Tüzel a kutyám, és a kan kutyám csak annyira érdeklődik iránta, hogy megszagolja ott... a szuka erőszakoskodik rajta! amúgy shar-pei-eim vannak! a kannal mi a baj?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 29. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a szuka erőszakoskodik rajta?mármint megharapja a fiút??
2008. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem,hanem rá ugrik a hátára,követi,próbálja felhívni magára a figyelmet,de a kant nem érdekli,pedig tüzel a szuka!
2008. ápr. 29. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, te most azt akarod, hogy kölykeik legyenek? Amúgy csak a tüzelés középső szakaszában vonzza a kant magához a szuka, nem végig.
2008. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hátha van egy kan és egy szuka kutyám,akkor szerintem csak azt szeretném!amúgy köszi a választ,nem tudtam hogy csak a középső szakaszba fogja érdekelni!
2008. ápr. 30. 09:16
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

a kan próbálkozik, de a szuka csak kb. a 14 napon engedi, hogy kiskutya legyen, addig erőszakosan hárítja a kan kutyát és gyakran meg is kapja egy kicsit, hog mutassa ő még nem áll készen rá!

Amúgy sok szerencsét!!!!!!!!!!

2008. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Én vagyok a második válaszoló. Csak azért gondoltam, mert ha valaki nem tudja, hogy mikor engedi magához a szuka a kant, akkor az biztos nem tenyésztő. Ha pedig nem vagy tenéysztő, akkor csak a "cuki kölykök" miatt nem kellene pároztatni. Nézz csak körül egy menhelyen, meglátod majd, még shar- pei- ek is vannak, akik senkinek nem kellenek :(
2008. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.

a 9-14 napon engedi a lány.akkor fogamzóképes.

de mivel együtt "laknak",előfordulhat,h nem is pároznak össze.hallottam már ilyet.

2008. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!