Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb póráz?

Melyik a jobb póráz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az előbb én voltam az aki egy olyan kérdést tett fel, hogy melyik póráz jobb a rendes vagy a Flexi de a rendes mellet döntöttem. A mostani kérdésem ehhez a témához kapcsolódik. Az egyik barátnőmnek tacskó kutyája van. És van hozzá egy olyan póráz ami zöld és aszt hiszem műszálas. Ilyen pórázt is láttam már a boltban. De van a rendes bőr. Melyik a jobb. Szerintem a bőr de azért megkérdezem. És még egy kérdés " Nyíregyházán" olyan boltot tudtok ahol kutyapórázt lehet venni?

2012. jún. 24. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ma már a bőr póráz helyett inkább a könnyebb , különböző anyagokból készült pórázokat használják.Ezek a pórázok könnyűek, erősek, tisztíthatóak. A bőr vizesen megkeményedik. Ajánlatos időnként lekezelni.
2012. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Meggondolom még, hogy melyiket veszem meg!
2012. jún. 24. 18:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi bőrt használunk a nagytestűeknél a kis palota pincsinknél pedig textilt. Szinte mindegy melyiket választod mind a kettő jó.

Én Nyíregyházi vagyok a Fressnapf-ba vettem 700ft-ért. És tartós is. Én negyon szeretem.:)

2012. jún. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kicsi kutyához én minél könnyebbet választanék, nagyobbhoz meg minél erősebbet, de igazából nem lehet kijelenteni, hogy ez vagy az jobb. Ha jó minőségű, akkor csak az a kérdés, melyik a kényelmesebb a kutyának és a gazdának.
2012. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem amstaffom, és labradorom van, mindkettőnek bőrpóráza van. Nekem ez vált be, erős is, meg strapabíró. A textillel az a baj, hogy elrágható. Nekem nem keményedik meg soha nyálasan, nedvesen. Fressnapfban találsz bőrt is, textilt is.
2012. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na, a bőr is elrágható. Egy kutyának nem lehet megadni a lehetőséget, hogy bármilyen pórázt elrágjon.

De természetesen mindenki azt vesz, ami neki jobban bejön.

2012. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha a kutya rágja a pórázt, arra nem egy erős póráz a megoldás, hanem az, hogy leszoktatják róla :))
2012. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kutyasulis vagyok és Flexit soha! Ha azt akarod hogy ne húzzon vagy soha többé ne húzzon akor sima. És hogy áéd ezt el? Egy egyszerú szabály. Ha a kutya előre húz akkor határozottan megfordulsz és elinduszlsz az ellenkező rányba. Ha balra megy jobbra mész ha jobbra megy balara mész.. Fontos nem andalogsz hanem határozottan bármilyen vezényszó használata nélkül csinálod.. Ja és szegecsest sose de ez más téma..
2012. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


ilyesmit vegyél....

2012. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszi :)) Lehet ott fogok venni. :)))
2012. jún. 25. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!