Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell akkor csinálni ha...

Timvi kérdése:

Mit kell akkor csinálni ha egy kutya nagy ugrik?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 10:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Magas kerítést, (gondolom nem akarod korlátozni,) vidd töbször futni és elfárad akkor kissebb az esélye hogy majd este kiugrik
2012. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első válaszolóval egyetértek, és ne korlátozd le a kutyád testi mozgását azzal hogy láncra vered.. esetleg megtanítod neki, hogy nem szabad!
2012. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nem verik látszra mert a tesómhoz megyek kettő napra ő kint lesz bármi is lesz mit csinálja?
2012. jún. 25. 11:10
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Neked milyen betegséged van hogy nem tudsz rendesen írni meg ragozni?
2012. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Te mit csinálj, vagy ő mit csináljon?

Megtámad téged a kutya? Milyen kutya az? Valami gigantikus harcikutya?

2012. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Lehet csak 11 éves... mond meg a felnőtteknek hogy félsz a kutyától, ne engedjék hozzád.
2012. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az eszetekbe sem , hogy ,hogy esetleg nem beszél jól magyarul? mert külföldön él????
2012. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha a kutyát elrontottátok és szökős lett, akkor nem pár nap alatt tudod ezt helyre hozni. Ha már megrögzötten szökős, ezt a viselkedést kegyetlenül nehéz lesz belőle kivenni és csak szakképzett segítséggel lehetséges még így is. A szökés legjobb ellenszere a sok séta, mozgás, napi kellő szellemi és fizikai lefárasztás, de annyi, hogy se energiája, se kedve ne legyen ahhoz a kutyának, hogy még egyedül csavarogjon kint. Ez lehet napi 1-2 óra aktív foglalkozás is, de akár 7-8 is, kutyától függően. Bizony, egy szökős kutya ezzel jár. Még jó megoldás, hogy vagy beengeditek a házba akkor, mikor senki sem tud rá csak fél szemmel sem figyelni, vagy egy kennelt építtettek neki, szintén csak azokra az időkre, mikor hanyagolva van.
2012. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

9 évesen én már nyelvtan, irodalom és matek versenyeken koptattam az első helyet :)

az internet piros vonallal húzza alá, a harmadik verzió: a hallássérültek fogalmaznak így

a témára visszatérve: foglalkozzatok vele, nem azért van a kutya hogy legyen 1 dísz a kertben..

2012. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én meg 9 évesen a lányok szoknyája alá nyúltam.


Nekem továbbra is az jön le hogy ahová viszik ott van egy nagy kutya amitől fél és nincs kikötve.

2012. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!