Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyát átlagosan hány...

A kutyát átlagosan hány évesen ajánlott bepároztatni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
miután elvittétek kötelező szűrésekre és kerestek egy tenyésztőt,aki szívesen pároztatna.
2012. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy 'ajánlott bepároztatni'. Ha van egy kitűnő kutyád, akinek megvannak a kötelező szűrései, a tenyészszemléje, még jobb ha kiállítási címei is, Te pedig ismered (komolyan ismered, nem úgy, mint egy 'hobbikutyás') a fajtát és célod a kutyafajta nemesítése és 'jobbra törekvés', akkor elgondozhatsz a fedeztetésen.

Ha szukád van, akkor kell kennelnév és kell keresni egy hozzá illő kant. Ha kanod van, akkor várni kell a jobbnál jobb szukák tulajdonosainak a jelentkezésére.

Úgyhogy tanulj, tanulj, tanulj, aztán elgondolkozhatsz rajta.

2012. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 noesamuel ***** válasza:
93%
ha felmerülhet ez a kérdés, akkor az ívartalanítást követő 2 hét útán ajánlott.
2012. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Min. másfél éves korában, a kan legyen idősebb, 3-4 éves (a 6-7 már elég sok!).
2012. jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

előző vagyok!

Én szukára gondoltam. A kérdés nem egyértelmű. A kant meg nem lehet "bepároztatni", csak hirdetheted. Vagy lesznek jelentkezők, vagy nem.

2012. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!