Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A chow chow (ejtsd csau csau)...

A chow chow (ejtsd csau csau) kutya vagy medve?

Figyelt kérdés
De komolyan kérdezem. Egy chow kennel honlapja alá támasztja, hogy sok tenyésztő abba ért ebbe az elméletben, ami tudományos bizonyítékokkal van alátámasztva, az, hogy a chow chow nem igazán kutya, hanem a medvefélék rokona, de ez igaz?

2012. jún. 25. 17:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz....... A chau chau egy fajta félresikerült változata...... És azt a kutyát amit ki akartak tenyészteni egészen máshogy nézett volna ki... de annyira megszerették, hogy továbbtenyésztették...
2012. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy "rokona" a medvének, hogy is juthatott eszedbe, hogy nem az?! ;) A ragadozók rendjének (Carnivora) kutyaalkatúak (Caniformia) alrendjéhez tartoznak a kutyák és a medvék is. :)
2012. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Ez a tudományos bizonyíték... Vizsgálták a testfelépítését, csontjai szerkezetét, fogait, génjeit, mindent?

Szerintem határozottan kutyaszerű kutya.

2012. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A chow chow-nak több foga van mint egy átlagos kutyának, neki ugyanannyi foga van, mint egy medvének. Mellesleg nem annyira kutyaszerű, hanem inkább plüssmacinak néz ki.
2012. jún. 25. 17:45
 5/20 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is plüssmacinak néz ki, mégis valódi kutya. Ugye tényleg csak viccből tetted fel ezt a kérdést?!
2012. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

A csivava tengerimalac, a basset hound pedig viziló...

-.-

2012. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

elég hülye kérdés,természetes hogy kutya

kínaiak egy időbe meg is ették a csaucsaut.

egyébként nem plüss maci hanem inkább oroszlánhoz hasonlít inkább sztem :)

2012. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez de egy baromság xD
2012. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
végülis én pincsim is olyan hangokat ad ki mint egy csimpánz folyamatosan,feje is hasonlít,nah kérdező most elgondolkoztattál ;)
2012. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az én németjuhászomnak pedig 8 szemfoga van.... akkor ő sem kutya?
2012. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!