Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A chow chow (ejtsd csau csau)...

A chow chow (ejtsd csau csau) kutya vagy medve?

Figyelt kérdés
De komolyan kérdezem. Egy chow kennel honlapja alá támasztja, hogy sok tenyésztő abba ért ebbe az elméletben, ami tudományos bizonyítékokkal van alátámasztva, az, hogy a chow chow nem igazán kutya, hanem a medvefélék rokona, de ez igaz?

2012. jún. 25. 17:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az én kutyám meg teljesen emberien tud rám nézni! Egészen biztosan félig ember! ;)
2012. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kutyákból lett kitenyésztve, ezért kétlem, hogy medve lehetne. A fogazat rá a tudományos bizonyíték? Az én shar pei-eim röfögnek meg csámcsognak és még számtalan fura hangot adnak ki, akkor ők disznók, mert evés után van hogy úgy is néznek ki:)
2012. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek meg egy szeme van... tuti van benne küklopsz :D
2012. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez akkor is valami gén- és DNS vizsgálat kellene, anélkül csak üres feltételezés az egész.
2012. jún. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%

hát ha ennyire tudományosan akarjuk megfogni a dolog lényegét akkor még genetikai vizsgálatot se kell lefolytatnunk, ugyanis:


egy fajba tartoznak azon egyedek amelyek egymással szaporodni képesek és termékeny utódokat képesek létrehozni.


ez alapján kizárt hogy medve lenne, ugyanis sosem hallottam medve-csaucsau kölykökről


viszont:

keverék csaucsau kutyákról már hallottam


szóval megspóroltam nektek egy hosszas és költséges genetikai vizsgálatot, egy kólára meghívhattok :D

2012. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Sőt, ha úgy vesszük, te is a rokona vagy a csaucsaunak...Ő is emlős meg te is....



23N

2012. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A chow chow egy mutánseb.
2012. júl. 14. 14:48
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
figyelj: attól mert valami hasonlít az még nem az, alá van támasztva hogy a chow chow egy KUTYA fajta attól mert egy medvére hasonlít még nem az.... a dinnye se labda még is arra hasonlít...
2012. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszi az összes választ!
2012. júl. 14. 14:51
 20/20 TheSzasze válasza:
Csau-csaum van és mindenki a kisgyerekének ilyeneket mondogat: nézd itt az oroszlán. medve?! lehet, hogy hasonlít de ne hülyéskedj már..mérete? színe? és nagyon puha tapintású a szőre míg egy medvének vadm érdes..hülye vagy.
2012. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!