Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár napja vettem egy amstaff...

Pár napja vettem egy amstaff kölyköt és eddig nem volt vele semmi baj! Tegnap megkapta az első oltást és a féregtelenítőt, azóta sokszor sír! Lehet hogy beteg szegényke?

Figyelt kérdés
Álmában is sokat sír,egész nap körülöttem van és igényli hogy csak vele foglalkozzak!Ha nem így történik akkor nem találja fel magát és sírdogál!

2012. jún. 26. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
a kiskutyának hiányoznak a tesói és a mamája is. Lehet, hogy az oltás helyét is kicsit fájlalja pár nap múlva megszokja a környezetét és az oltást sem fogja érezni :-)
2012. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Az első oltást általában 6 hetesen kapják, akkor viszont még az anyja mellett van a helye. Amúgy ha nagyon aggódsz vidd el a dokihoz és kérdezd meg.
2012. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!10 hetes a kutyus és szombaton vettem ami azt jelenti hogy 3 napja van nálam!Tegnap voltunk állatorvosnál!Megvizsgálta de semmi baja nincs!Lehet csak szomorú!De várok még holnapig ha sír akkor elviszem dokihoz!Nagyon aggodok miatta!
2012. jún. 26. 17:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak kicsit fájlalja az oltás helyét meg hiányzi neki az anyukája az én kutyám is nyüsszögött pár napig aztán megszokta hogy új helyen van és minél többet foglalkoztam vele annál hamarabb megnyugodott.:)
2012. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!Biztos hogy az anyukája és a testvérei hiányoznak neki mert a játszótéren jól érzi magát a gyerekekkel de amint feljövünk újra nem találja a helyét és sírdogál!Szeret engem és ragaszkodik is hozzám amint észrevettem!Remélem hamarosan már kárpótolom az anyukáját!:)
2012. jún. 26. 19:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem az anyukáját kárpótolod, hanem a gazdája leszel.

Ha sír, ne vegyél róla tudomást. Akkor menj oda hozzá, amikor csendben van.

2012. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
szaporítótól van,mi?
2012. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 22:02

Tudod, szaporított, vagy neves tenyészet...a kölyök legtöbbje az első napokban sírdogál, sőt, van, amelyik ugat is.

2012. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
egyértelmű hogy a kutyatársak hiányoznak neki.. később, ha már kicsit megerősödött, akkor vidd "szocializálódni", ismerjen más kutyákkal, és akkor kiegyensúlyozott, boldog kutyus lesz.
2012. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igen,tenyésztett kutyus!Ma már jobban érzi magát de még mindig jön utánam és ha nem figyelek rá akkor ugat hogy foglalkozzak vele!Lehet kicsit elkényeztetem .
2012. jún. 27. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!