Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első két éjszakára van valami...

Első két éjszakára van valami tippetek, hogy mit csináljunk, ha sír a kiskutya?

Figyelt kérdés
Most pénteken hozom haza a yorkimat és ő lesz az első szoba kutyám. Voltak és van kinti kutyám,de ő kinn volt kicsinek is és ott sírt. Most viszont a kutyus a lakásban lesz szerintetek mit csináljak,ha sír?

2012. jún. 26. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

Engedd be a szobába, hadd aludjon ott.

Ha sír, beszélj hozzá, simogasd meg ....és hallgasd türelemmel. Egy pár napig így lesz.

2012. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tegyél a kosarába egy plüss akármit, ahhoz hozzábújhat.
2012. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a plüss az jó ötlet :) A hálóba viszont nem jöhet be párommal úgy egyeztünk meg,hogy onnan ki lesz tiltva így nem alszik velünk.
2012. jún. 26. 20:28
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tedd oda a kutya helyét ahol szeretnéd, hogy aludjon. De ha azon a helységen nincsen ajtó akkor tedd oda a helyét ahol van.

Mikor eljött a kutya számára a lefekvés ideje akkor tedd be a helyére, köszönj el tőle és hagyd ott. Lehet, hogy egész este hisztizni és sírni fog de ne menj be hozzá!

Mert akkor megtanulja, hogy sírtam oda jött akkor sírni fogok, hogy velem legyenek.

Sírni fog 2-3 napig de aztán elmúlik. Bár van olyan kutya amelyik egyáltalán nem fog hisztizni.

2012. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen :)
2012. jún. 26. 20:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Mikor elhoztam a kutyámat kértem egy rongydarabot ami az anya és az alom alatt volt, majd ezt beraktam itthon a kutya mellé. Nem tudom hogy ennek köszönhetően-e, de egyáltalán nem volt sírás este (csak az autóban hazafelé). Egy próbát szerintem megér.
2012. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tehetsz mellé egy órát is. Röhej, de a ketyegés általában megnyugtatja őket :)
2012. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első kommentelő mondott, h*lyeség! Nem simogathatod a kutyát, ha sír, mer akkor azt hiszi hogy jól viselkedik! Én azt mondtam neki "cssss" és nem foglalkoztam vele, és ezért többször nem is sírt, csak elsző éjszaka, pedig a tenyésztő mondta hogy biztos sírni fog, mert még nála is sírt. (Ők simogatták ilyenkor.)
2012. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsát :)
2012. jún. 27. 06:11
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Ha sír, hagyjad hagyj sírjon. Meg kell szoknia, hogy nem az van, amit ő akar. Ha felveszed, akkor meg fogja tanulni, hogy sírással mindent eltud érni nálad/nálatok! Ha azt akarod, hogy te legyél a falkavezér, akkor hagyod sírni.

1. Amikor megvetted, este tedd a helyére, oda ahol mindig azt akarod, hogy aludjon. (alvóhelyére).

2. Biztos fog sírni, mert még kölyök. Ne menj oda hozzá. Hagyjad, hagyj sírjon. Így meg fogja tanulni már egészen pici korában, hogy sírással NEM ÉR EL SEMMIT.

Ha van még kérdésed nyugodtan és bizalommal írj! Örömmel segítek és válaszolok. (tapasztalt yorki gazda vagyok)

Sok sikert!

2012. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!