Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most ellett a kutyank! De mar...

Most ellett a kutyank! De mar az elozo alommal sem foglalkzott a kutya?! Hogy tudom eletbe tartani a kolykoket?

Figyelt kérdés
Sir a kiskutya! 1oraja szuletett de az anyja nem foglalkozik vele! korbe jarkalja szajaba veszi lerakja! mit tegyek? elozo alombol se maradt eletbe egy kiskutya sem!

#foglalkozik a kölykeivel?
2012. jún. 26. 20:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Biztos, nem írtam félre, 16 vagyok. :) Sajnos én is ezt csináltam fél éve, csak nekem elpusztult az anyakutya is, és a kölykök is. :(
2012. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ma 20:37


Sajnálom...:(

2012. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%

kedves kérdező,nem értem,hogy a te szüleid minek szaporodtok..

így is sok degenerált van a földön.

2012. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha a szuka nem képes az alom nevelésre, Neked kell helyettesíteni. Infralámpa - kutyának való tejpótló-kétóránként cumiztatás-utána vizes vattával popsi törlés.

És ezt folyamatosan eleinte.

2012. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A szájába veszi, lerakja, és mégsem szoptatja őket? Ahogy a többiek is mondták cumisüvegből anyatejpótló folyadékkal itasd őket.

Amúgy fajtatiszta a kutya? Szerintem is ivartalanítsd (főleg ha keverék!), van elég kutya a Földön.

2012. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szukát lefekteted és a kölyköt cicire teszed.Addig ott vagy, amíg ki nem szopták.
2012. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Fektesd le az anyakutyát, és tedd cicire a kölyköt. Az anyát pedig nyugtasd.
2012. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!