Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám nem eszi meg a száraz...

Kutyám nem eszi meg a száraz tápot mit csináljak?

Figyelt kérdés

eddig szinte csak húst kapott de most száraz tápot akarok adni neki nem eszi meg.el lehet keverni valamivel hogy jobb legyen? próbáltam már húslevessel keverni de így se eszi meg.


8 éves


2012. jún. 26. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a konzervvel keverés vált be (nagyon kicsivel sokkal érdekesebb úgy, mintha tocsog benne), de bármivel próbálkozhatsz, amit a kutya szeret.

Illetve nagyon fontos, hogy egyrészt ne hagyd előtte, hanem vedd el, amint ott hagyta, és hogy ne adj neki semmi mást, mert ha látja, hogy a sztrájkolással eredményt ér el, továbbra is csinálni fogja.

2012. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1,5 napig az enyém sem ette meg. Reggel elétettem, otthagyta, elvettem. Este elétettem, otthagyta, elvettem. Másnap reggel ugyanez, este nagy boldogan felhabzsolta.
2012. jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán éhes megeszi. Mieink is kis konzervvel keverve kapják, de ha nincs akkor kis vizet teszek rá. Van mikor hagyom negyed órát, megszívja magát és bepuhul. Lehet úgy jobban megeszi a kutyád. Viszont jobb szárazon a fogak miatt. Azt azért figyeld, nem allergiás-e rá, mert ha most kezdted adni, még nem tudhatod nem-e fáj tőle a hasa, hasmenés, stb. Milyen tápot kap?
2012. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
chappi kutyatápot kap.
2012. jún. 27. 10:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Chappyvel ne etess,se pedigree-vel se friskis-el,ezek az egyik lerosszabb tápok a piacon.

Már 8 éves,"megérett" bőven a Senior tápra,menj be egy kutyásboltba pl fressnapf,vagy bármelyikbe és keress olyan tápot ami senior.

Amúgy nekem is a konzervvel keverés vált be,én a mai napig úgy adom neki a tápot hogy elkeverem konzervvel:)

2012. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Okos kutya, chappit nem eszünk, mert az sokkal inkbb préselt szemét, mint táplálék :) Keress egy legalább középkategóriás tápot, ránézésre drágább lesz, de kevesebbet kell adni belőle a kutyának, és hosszú távon csökkenti az állatorvosi számlákat is.
2012. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát ez jó 15 kiló kutyatápot vettem 8200 forintért...de legalább megeszi.
2012. jún. 29. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!