Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet bedagadva a...

Mitől lehet bedagadva a mopszim szeme? Most reggel látom, hogy az egyik szemhéja kétszer akkor, mint alapból. Be van neki dagadva. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Délután viszem orvoshoz, mert akkor rendel, de addig is szeretném, ha tudnék javítani a dolgon, vagy tudnám mi az.
2009. júl. 8. 07:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem valami megcsíphette. Az én kutyusomnak kb. egy hónapja az egész feje bucira dagadt (szemhéjak, ajkak, tokabőr), valószínű, hogy bekapott egy méhecskét, vagy darazsat és allergiás rohamot kapott. Felhívtuk az állatorvost, azt mondta, hogy adjunk neki kálciumot. Miután megkapta, pár órán belül szépen lappadni kezdett, másnap még kapott kétszer fél adag kálciumot.


Talán nálatok is ilyesmiről lehet szó, lehet, hogy nem reagált annyira rosszul a csípésre, mint az én kutyám és csak a csípés helye dagadt föl. Ne csinálj vele semmit, majd az orvos megmondja, hogy mi a teendő! A csípés csak egy lehetőség a sok közül! A legjobb, amit tehetsz addig, hogy figyeled a kutyust, és ha rosszabodik az állapota, nem várod meg a délutánt, hanem rohansz a legközelbbi ügyeletre.

2009. júl. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!