Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Mi baja lehet a...

S. O. S Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy foxi 2 és fél éves kutyám. Egy hete észrevettem, hogy nagyon vakarózik.Nem találtam benne bolhát.A vakarózást nem hagyta abba és mostanra véresre rágcsálta a hátát.A hátára és a véres területekre tettünk sebre való hintőport. Azóta azt nem rágcsálja, de mostmár a nyakát vakarja. A bőrén láttam pici sárga pöttyöket. Egyre több legyet is láttam körülötte. Jó állatorvos...sajnos nincs a közelben. A legyek ellen már befújtam egy kis parfümmel a seb környékét. Mi baja lehet? Gondoltuk, hogy rühes,de fürdetni nem merem, mert az ampullára rá van írva,hogy csíp. 2 kutyám van a másiknak semmi baja. Kérlek titeket, segítsetek!

2012. jún. 27. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt írod, jó állatorvos nincs a közelben, erre egy megoldás van: vigyétek messzebbre, ne házi módszerekkel próbálkozz.
2012. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

NEOSTOMOSAN!

Gondolom, ez van az ampullára írva!

1 liter vízhez kell 1 ampulla, kapsz egy sovány tejszerű valamit, ami iszonyat büdös! Először fürdesd meg a kutyát, majd itasd le a vizet a szőréről, és ezzel a lötyivel alaposan itasd át a szőrét, hogy a bőrét mindenképpen, mindenütt érje.

A fekhelyét sem árt lepermetezni ezzel a folyadékkal, sőt!

1 hét múlva ismételd, és rá 1 hétre megint!

Már az első kezelés is látványos javulást mutat, de ismételd mindenképpen!

2012. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja!

Nem csíp ez annyira, hiszen kimondottan erre találták ki, na meg bolha és kullancs ellen is jó!

2012. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azonnal keress egy jó állatorvost!
2012. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Véletlen nem drótszőrű? Csak mert a miénk amikor ezt csinálta, a doki azt mondta hogy bolhaekcéma, amire ez a fajta kifejezetten hajlamos. Adott neki injekciót és elmúlt.
2012. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Attól nemlesznek jobban ha itt SOS-es kérdést írsz!!

Azonnal hívj fel 1 állatorvost!

2012. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!