Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek megéri megvenni?

Szerintetek megéri megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Aza sárga fehér, gyönyörü szép!!!! Minden álmom egy olyan kutya! Szerintetek megéri elhozni innen?



2012. jún. 27. 17:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Normális tenyészetben is tudsz venni ilyen szinű kiskutyát, ráadásul őket nem ilyen szutykos ólban nevelik.
2012. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem meg,ha nincs túl messze a lakhelyedtől.
2012. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

szia! vettem már kutyát ennél rosszabb helyről is, a kiskutya szuper volt, hallgass a szívedre :-))


viszont azonnal vidd állatorvoshoz, féreghajtást vedd nagyon komolyan és a bolhákat is. Védőoltásokat sem kapsz ezért a pénzért azonnal elkezdheted oltatni.

2012. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Oltások mennyibe kerülnek?
2012. jún. 27. 17:16
 5/20 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszik, minden álmom!:)
2012. jún. 27. 17:17
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

olyan jó hogy orosz rulettet játszotok egy kutya életével..

Mert ez az,vagy bejön és lesz egy egézséges kutyád,vagy nem és a kutya vétálárának a többletét is otthagyhatod állatorvosnál,már ha olyan betegsége van ami gyógyítható!

Mert ezek a kutyát nincsenek ilyenre leszűrve,viszont egy normális kennelből veszel ott igen,és mindenféle örökletes betegségektől megkímélheted a jövendőbeli kutyád életét.

Szerintem ez megéri.

2012. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
12%

Elmész megnézed a szülőket, kölyköket. Elkéred az oltási könyvet megnézed meg vannak e a szügséges oltásaik. Ha a kölykök is és a szülők is rendesen vannak tartva, megvannak az oltásaik, és egészségesek akkor nyugottan meg veheted.


"Védőoltásokat sem kapsz ezért a pénzért"

ne haragudj de ez h.ü.ly.e.-ség. Mi 10 Ft ért vettük a Pulinkat és volt oltásai könyve és meg voltak a 8 hetesen koráig szükséges oltásai. És 3x féreg hajtva is volt.

2012. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Az a lényeg h occsóóóóóóóóó legyen aztán kész.Igaz? Aztán vagy amstaff lesz belőle,vagy nem.

Nézd már meg micsoda retkes helyen vannak..a kölykökön is látszik,hogy milyen "gyönyörűek". Ah. na jólvan nem is idegesítem magam,mert megint én leszek a hülye elmebeteg:) Menjél hozd el a selejtes pitbull/amstaff kutyádat 15ezeréé,aztán feszítsél vele az utcán.Sok sikert.

2012. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy látom figyelmen kívül hagyod,aki leírja hogy ne vegyél ilyen helyről kutyát.

Az embereknek mindig a legjobb,legszebb,legcukibb kell és lehetőleg ingyen vagy 20 fillérért.Legalábbis a magyarnak ocsmány szokása ez... de kínai ájfónt nem vesz,tvt nem vesz parkolóból,arra nem sajnála a több százezer forintot..fúj.

2012. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, nézd meg jól milyen körülmények között tartják a kutyákat! És ezzel a képpel ELADNI akarnak, hogyan bánhatnak velük mikor senki sem látja? Van egy kan meg egy szuka kutyájuk és a haszon reményében ki tudja hányszor elletik a szukát. A szülők egy poros ketrecben, szerinted mennyire kiegyensúlyozottak idegrendszerileg, mennyire boldog az életük? A kölykök szintén, úgyhogy nagyon valószinü mindenféle fertőzésnek, féregnek kitéve töltötték első pár hetüket és silány tápon nevelkedtek. Persze, előfordulhat, hogy a Te kiskutyád kibirta és nem lesz baja. De lutri! És ha ez nem számit, azon töprengj el, hogy adnál-e szivesen pénzt ezeknek az embereknek biztatásul, hogy a jövőben is ezt müveljék?

Kérlek, ne tedd!

2012. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!