Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya honnan tudja, hogy...

Egy kutya honnan tudja, hogy mit ehet meg és mit nem?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, hogy nem fogja megrágni a vakolt falat, mert ugye én sem eszem meg egy fa kérgét sem, de azt honnan veszi, hogy a zöldség/gyümölcs az nem olyan tipikus kutya étel?

Mert ha bármi ilyet nyomok az orra elé, vagy rakom le elé, megszagollja, és rám néz olyan " te azt hiszed, hogy én ezt megeszem" szemekkel...

Bezzeg szomszéd kutyája.. Az mindent eszik... Almát, barakot, banánt, húst, zöldséget... bármit kb. És simán megeszi ha a gazdája oda adja neki..



2012. jún. 27. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
a kutya nem tudja hogy mit ehet és mit nem... megszagolja rossz szaga van és nem eszi meg (te se eszed meg azt minek nem tetszik a szaga)
2012. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kutyám tényleg bármit megrágott és sajna meg is evett (olyat is, ami nem volt ehető), de szerencsére ez csak kölyökként csinálta. Viszont nekem eddig minden kutyám (sőt néhány ismim kutyája is) szerette néhány zöldséget-gyümölcsöt. Például a diót, cseresznyét, meggyet, szőlőt, dinnyét imádták, de néha az almát, körtét is megették. A mostani kutyusom a dísztököt és a paradicsomot is szereti. Nincs ezzel semmi baj, had egye ha akarja.
2012. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 julika26 válasza:
Üdv!Bocs, de azon problémázol, hogy a szomszéd kutyája miért eszi meg, a tied, meg miért nem?Nem mindegy, hogy a szomszédé mit eszik meg? Nekem az előző kutyám a száraz kenyérhajtól kezdve a szőlőig és almáig mindent felzabált, a mostani pedig csak húst enne hússal. Ők sem egyformák, van, amelyik finnyás, van, amelyik nem, van, aki szereti a zöldséget, gyümölcsöt, van, aki nem. Ne rágódj ezen, a Te kutyád biztosan nem azért ódszkodik a gyümölcstől, mert kevésbé szeret Téged, mint a szomszéd kutya a gazdáját.Egyszerűen csak neki nem jön be és kész.Amúgy a kutya irigy állat, ha odaengedsz egy másik kutyát is, biztos, hogy mindent megeszik, csak azért, hogy a másiknak ne jusson. Az enyém is egyből habzsolni kezdi a tésztát, ha megjelenik a macska a tányér felé vezető úton...
2012. jún. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!