Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezek a kiskutyák...

Szerintetek ezek a kiskutyák agárra fognak hasonlítani nagykorukban?

Figyelt kérdés

Meg szabad venni? De szerintem nem szabadna értük pénzt kérni, nem hogy örülne hogy elviszik ingyen? Ha már így sikerült, vagy lehet szándékos alom?

[link]



2012. jún. 28. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ezt nem lehet előre megmondani sajnos. Viszont a hirdető elmehet a bús p..-ba, a menhelyek tele vannak keverék kutyákkal, ez meg még szaporítja is őket, pénzért, eszem megáll...
2012. jún. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát van jó pár törzskönyves agár, ami szintén agár-dog mix. Szóval majd egy kiállításon lehet fel sem tűnne a különbség. :-)


Itt egy fajtatiszta agár kölyök:

[link]

2012. jún. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Eteti, oltást is kap gondolom, pénzt kér érte. ha neked ez igy tetszik akkor megveszed, ha nem akkor tovább lapozol.
2012. jún. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

én nagyon szeretem a mixeket. szerintem az a jó kutyaválasztás amikor kölcsönösen a gazdi meg a kiskutya egymásba szeretnek.


a természet szerintem jóval fontosabb, mint a tökéletes külső :-)

2012. jún. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát alapjában véve nem etikus egy keverékért pénzt kérni.De ha ez a 6ezer forint tartalmazza a féreghajtást,chipet,és 1 oltást akkor korrekt szerintem. Ez egy jelképes összegnek mondható,nem hasznot akar belőlük húzni a gazda (ha chipelve oltva féregtelenitve vannak) .
2012. jún. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most őszintén, 6 ezer forintért milyen hasznot tud belőle huzni????
2012. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi haszon, még az etetésüket sem futja, lévén nagy kölykök. Nem csúnya kutyusok, és aki szereti a fajtát, hát megveszi.Némely menhely is kér 5000 ft-ot a kutyusért,vagy egy zsák kutyatápot és lehet, hogy parvo-t, kennelköhögést viszel haza vele.
2012. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legalább a gazda kiírja hogy a kutyusok nem fajtatiszták. Nekem az egyik rokonom vette egy "fajtatiszta" kölyköt (természetesen tk. nélkül) és amikor a kutyus felnőtt nem is úgy nézett ki mint fajtatiszta társaik. És amúgy ha figyelembe vesszük a chippet és az oltásokat akkor reális.
2012. jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eleve vicc a hirdetés. Mi az, hogy fajtatiszta agár? Olyan nincs. Fajtatiszta angol agár, magyar agár... stb van. Szóval milyen agár? Magyar? Angol? Sloughi? Ha van tk-ja akkor ezt alapból illene kiírni.


Én biztos, hogy nem vennék ilyen mixet, de vannak akik esküsznek a vmilyen agár mixre. Szíve joga mindenkinek.

2012. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!