Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hetes németjuhászom nem...

9 hetes németjuhászom nem akar jönni sétálni! 1 hete van itt! és sokat elszik! Más kölyök németjuhász is ilyen lusta vagy csak az enyém! Egyébként minden igedent ugat morog és harapni akar! Véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy egy 9 hetes németjuhász még ne sétáljon az utcán. Elkapp egy olyan betegséget ami ellen még nem lett beoltva. Én nem vinném sétálni.
2009. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is 9 hetes kutyát nem sétáltatunk, mert nincs túl a oltássorozaton, ami kb. 12 hetesen zárul a veszettségivel. Msodszor a 9 hetes kutya még KISBABA, jóhogy sokat alszik! Később egyre kevesebbet fog aludni és egyre kevésbé fog elfáradni.
2009. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
intelligens kutya, tudja hogy még nem szabadna oltás nélkül sétálni! :)
2009. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de ő elképesztő lusta! semmit sem akar! mióta nálam van(1,5 hete) azóta még szinte futni sem láttam! minden németjuhász ilyen vagy csak az enyém baromira lusta?
2009. júl. 8. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ilyeneknek nem kellene kutyát adni. 9hetesen BABA, és remélem azzal aért tisztában vagy h a kisbabák is sokat alszanak, így a kiskutya is sokat alszik. És fog is egy darabig. Sétáltatni meg kb 4 hónaposan vidd, a veszetség elleni oltás után 12-14 nappal, mert akkorra fog hatni az oltás.Nem néztél utána a kutyáknak mielőtt megkaptad a kutyust, igaz? azt javaslom minél előbb tedd meg!
2009. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: Okos a kutyusod...tudja hogy nem lehet neki még menni. Amúgy ha lesz gyereked akkor majd megtudod, hogy mi a helyzet:)
2009. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"lusta"

Nem semmi. Milyen legyen egy csecsemő? Máris betörőkre vadásszon? :)

2009. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igazatok van! imádom a kutyámat! és meghalgatom a javaslataitokat! nem viszem sétáltatni! amugy nagyon okos! más most tudja,ül fekszik,!! imádom! csak hülye voltam mert igen nagy termetű és nem gondoltam arra hogy BABA! de most már tudom! köszi szépen!!:)
2009. júl. 8. 23:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp lvass utána a dolgoknak. én most készülök örögbefogadni egy tündéri 3éves leányka kutyust, de már elolvastam több mint 10 könyvet a kutyatartásról, de még itt tornyosul az éjeli szekrényemen jópár darab.:) Mit ne mondjak a könyvesbolt hálás lehet a kutyusnak mert nemhiszem h bárki vásárolt volna kutyatartásos könyveket 40.000forintért:)
2009. júl. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!