Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha webaruhazbol rendelsz...

Ha webaruhazbol rendelsz tapot a kutyadnak es mas tapot hoz ki a futar vagy esetleg szakadt csomagolasban hozzak ki, mi a teendo?

Figyelt kérdés
Ilyenkor at kell venni es ki kell fizetni vagy visszakuldhetem a futarral? Koszi!
2012. jún. 29. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan rendelsz, én a webkutyáról szoktam. Jelezni kell a futárnak és nem szabad át venni a csomagot. Tápnál egyszerű rögtön észre veszed, de csomagot az ember nem bont fel rögtön, hogy na várjál addig nem fizetek nem írok alá semmit. Mert mennek rögtön. De szerintem utána is lehet szólni, számla meg van, termék meg van és kész. Esetleg fotóval illusztrálni.
2012. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én mikor hibás termék jött csak idebent átvétel után vettem észre és rögtön felívtam az áruházat, nagyon korrekt módon még az nap visszaküldték a futárt és másnap már meg is jött kicserélt termék, + posta/futár költség nélkül
2012. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha peldaul a zoofast-rol rendelsz?
2012. jún. 29. 11:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Onnan még nem rendeltem, de szerintem ha csak tápot veszel azt rögtön látod ha mást küldenek. Megnézed mielőtt aláírnád, szerintem annyit tudnak várni :)

Első válaszoló

2012. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!