Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen az auchan billentyűzet...

Milyen az auchan billentyűzet + egér szett? (auchan márka alatt megy, hasonló csomagolásban)

Figyelt kérdés
Nem tudom ki a gyártó és a típus, ha valaki megírná, megköszönném. Illetve ha valaki vett már ilyet, írja le a tapasztalatait (hatótáv, minőség, kidolgozás, stb. Egér felbontás, kialakítás, stb).

2012. jún. 23. 19:58
 1/4 KoccanóManó ***** válasza:

Szia ^^


Figyelj, ha márkás egeret szeretnél, ne valami auchan-osat vegyél, viszont ha nem számít a márka akkor vedd meg azt (gondolom olcsó) és biztos jó... eddig én is márkátlan egérrel nyomultam... xD


De mégis vigyázni kell mert 1x vettem egy Trust egeret, örömmel kötöm be és banyek... Duplát kattintott :S úgyhogy a szekrény ményén kuksol xD


Remélem segítettem dönteni :D

2012. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia.

Én vettem ilyet. Vezeték nélküli, nagyon kényelmes, precíz, aztán kb 1 hónap használat után a billentyűzetet nem érzékelte. Valami frekvencia baja lehetett, mert az elem tökéletes. Visszavittem, cserélték volna, de nem volt. Aztán vártam még 1 hónapot, visszavittem, cserélték gond nélkül. Csak akkor ajánlom, ha közel laksz az Auchanhoz. Máskülönben inkább mást vegyél.

A cseredarabot kb 6 hónapja használom, még működik.

Üdv.

2012. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ne vegyél ilyet, mert ezek a tipikus "teszkó gazdaságos" termékek nekem sosem váltak be eddig. Egyszer megjártam egy USB elosztóval, amelyet az Auchanból vettem, de szikrázott, ha beledugtam egy pendrive-t.


Üdv.

2013. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ltoth45 válasza:

Pk. az Auchanben vásárolt HM8176 rádiós egér a füle botját se mozditotta meg se újkorában, se azóta.

A csúfneve: LAZER , rá van irva!

2014. ápr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!