Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám fülét eszik a legyek....

A kutyám fülét eszik a legyek. Már véres. Mit csinálhatnék vele hogy ne szállják?

Figyelt kérdés
Minden nyáron ez van a nagy kutyámnál...

2012. jún. 29. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Federol sebolajjal áttörölni reggel, este.
2012. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szórd be hintőporral
2012. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez sajna(az én tapasztalatom szerint) sosem fog végleg elmúlni. Eddig 1 kutyám volt ilyen, és minden nyáron ez volt. Ketten voltak, de a másikat sosem csípték.

Kezeltem spray-vel, hintőporral, tablettával, de hiába...

2012. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 alice_L ***** válasza:
Ismerek valakit akinek a huskyjaval sok ilyen baj volt minden nyaron, és megoldotta, hazi szerekekkel, illolajat hasznal, ugy emlékszem két deci bio alamecetes vizben felold 15 csepp muskatli - eukaliptusz és menta olajat, és 2-3 naponta rakja a kutyara. Nemrég kértem el a receptet, de nem probaltam ki. Ami biztos, az az hogy csak egészséges szorrel boritott feluletre szabad tenni.
2012. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Enyém is husky. Hát akkor annak először be kell hogy gyógyuljon..:S Köszi az ötletet, kipróbálom mihamarabb.
2012. jún. 29. 14:16
 6/7 alice_L ***** válasza:
Ha a tarkojara cseppented a hazi lottyot akkor az mar hatasos tud lenni, nem kell direkt a fulére tenni. A kérdéses ismeros bolha- kullancs stb ellenszernek is ezt hasznalja. Mindenesetre szemtol orrtol tavol kezeld, tarkon, naykon lapockan.
2012. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a federol is illóolajok keveréke, és 800 ft. nekem a németjuhásuoknál 2 éve ez a hatásos csak.
2012. jún. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!