Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos kutyának milyen...

5 hónapos kutyának milyen elfogadható árú tápot adjak? Vizsláról van szó. HOL érdemes venni Budapesten tápokat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó táp a Happy dog,Kennel's Favourite,Josera,Brit,Bosch,Pro Plan,és ezek elfogadható áron vannak.Abban hogy hol érdemes tápot venni Budapesten nem tudok segíteni mert nem pesti vagyok.
2012. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi nézegetem akkor ezeket most.
2012. jún. 29. 20:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Vásárlással kapcsolatban: zoofast.hu -ról meg tudod rendelni, nyilván ha kedvezőbb áron akarsz hozzájutni (kg-ra elosztva), akkor minél nagyobb zsákot érdemes venni, amit még kocsival is nyűg cipelészni, viszont nyolcezer fölött a zoofast ingyen házhoz szállítja.


Táp: Ne feltétlenül az ajánlások alapján válassz. Érdemes megkérdezni a tenyésztőt, más vizslásokat/kutyásokat, de jobb, ha utánanézel, pontosan miből mennyire is van szüksége a kutyának, és elolvasod a tápok összetételét, Te is ki tudod számolni/el tudod dönteni, hogy melyilk lenne a legjobb.

2012. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mindenképp interneten rendeld meg, sokkal olcsóbbak, mint a legtöbb állateledeles.
2012. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Örökbefogadott kutya lesz:)Teljesen vizsla szerű,de nincs tkja..
2012. jún. 29. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem vizslám van és én taste of the wildal etetek és nagyon szép tőle [link]
2012. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utcsó,mennyi időre elég ez a 13,6 kg?
2012. jún. 29. 22:34
 8/9 anonim ***** válasza:

A házikoszt a legjobb nekik! Olcsóbb és megbízhatóbb. (marha, csirke, pulyka, nyuszi sótlanul megfőzve, gabonafajtákkal keverve) A száraztáptól soknak megy a hasa, óvatosan vele...

De ha tényleg tápolsz akkor én alegnagyobb kiszerelésben ajánlom hogy vedd a dolgokat.

2012. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az lenne a legjobb ha főznél neki.
2012. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!