Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy Yorkshire...

Szeretnék egy Yorkshire terriert! Ha minden igaz őszre kapok is egyet. De 1 év múlva már külföldre leszek kollégiumban. A kutyám nem vihetem. Mit tegyek? Addig meg lesz a kutyám? Persze a szüleim vigyáznának rá, de ők is munkában vannak egész nap!

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél yorkiet. Ilyen körülmények közé felelőtlenség volna és nagy kib@szás a kutyával.
2012. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem tudsz teljes jogú, felelősségteljes gazdi lenni, addig ne vállalj be kutyát.


A szüleid vigyáznának rá? Egy kutyára nem vigyázni kell...gondoskodni kell róla. Ez lelki és testi igényeinek kielégítését jelenti.


Ha magadnak akarsz kutyát, csak akkor vállald be, ha veled tud élni, és tudsz rá időt szentelni.


Ha a család is szeretne kutyát, és nem a Te kutyád lenne, hanem a családé, akkor lehet rá esély, de akkor ne a Te igényeid, vágyaid döntsenek, se a fajtát, se a kutyát, se az időpontot illetően.

2012. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazatok van! Köszönöm! :)
2012. jún. 30. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen feltételek mellett tök felesleges kutyát venned.

Neked minek kell, ha úgyis külföldön leszel? A szüleid meg egész nap dolgoznak?

Tök felesleges ilyen életnek kitenni szegény kutyát.

2012. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én egy köztes megoldást javasolok: légy ideiglenes befogadó! Nincs semmi kötöttséged, ha nem tudod tovább tartani a kutyust, és még nem talált a menhely gazdit, visszaviheted (bár annyi idő alatt csak találtok gazdit neki.) Így segítesz egy kutyán, és még kutyád is lesz! Mit szólsz?

2012. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hú, szerintem ne vegyél. neked is fájni fog és a kutyusnak is:S én négy éve kaptam egy kutyit, jövőre viszont az egyetem miatt le kell költöznöm Szegedre. Mér most fáj, hogy itt kell hagynom, és csak hetente/két hetente fogom őt látni:S De én sem tudom őt levinni magammal. Mondjuk tudom, hogy itthon jó helye lesz, mindenki szereti őt... de akkor is:(
2012. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!