Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mátyás király.4 éves komondor...

Mátyás király.4 éves komondor kanom van. És alíg találunk hozzá illőt ( az pl. túl fiatal, vagy közeli rokona neki). Hol találhatnék k. szukát?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%

www.express.hu nézzd meg...vagy a www.slando.hu

Fedeztetni szeretnél? Ha jól értelmezem akkor igen.

2009. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én úgy értelmezem a kérdést, hogy társat keres a kutyájának és nem fedeztetni akar, hisz nem tenyésztő. A komondor-fajtamentésnél nézz körül:

[link]

2009. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

hátha kölyköket szeretnél neki,akkor hirdetési oldalak.

Vagy pedig a Komondor Klubbal ha felveszed a kapcsolatot,akkor biztos segitenek.

Amúgy irtam neked emailt, remélem megkaptad.

2009. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem fedeztetni akar hiszen ha csak egy lakótársat keres akkor lehetne az közeli rokona is a saját kutyusuknak de ha fedeztetni szeretnék akkor van baj a rokonsággal.

Szerintem hagyd a tenyésztőkre de ha valóban fedeztetésre adod kutyusodat akkor járj utána a témának! Tenyésztők,fajtaklub,fajtamentés stb

2009. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Winner of Royal Hill ***** válasza:
56%

Mit is szeretnél Te azzal a kutyával?

Gondolom fedeztetni. Ennek ugye megvannak az előkövetelményei,amk biztosan teljesültek(TSZ, szűrések ,kiállítások)Ugye??

Akkor már csak egy szuka gazdi kell, aki úgy gondolja a Te kanod épp a legmegfelelőbb számára.

2009. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen fedeztetni akarjuk Marcit. És úgy már találtunk egy szukást, de ő csak úgy menne bele ebbe, hogy ha kapásból 10 kis komondor kölyköt ( ennyi a maximum a komondornál ) el tudjuk adni. Úgy, hogy közületek valakinek kell kis komondor kölyök az írjon az e-mail-mre. Tudjátok ez nagyon fontos, mert nekem nagyon fontos, hogy a kutyám boldog legyen. De asszem egy kölyköt megtartunk. Higgyétek el, a mi családunk nem csak 4 éve tart komondort hanem legalább 19 éve. Ha komondorotok van, 100%, hogy nem rabolnak ki :))
2009. nov. 10. 11:28
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Marha nagy hülyeséget írtál !

Mi az hogy a kutyának jó legyen, megint egy szaporító aki felesleges almot hoz le , mégha te csak a kan gazdája vagy !A kutyák nem azért párosodnak , mert élvezik is azt! Ösztönből teszik , és az lenne a legjobb ha ivartalanítanád , nem fedeztetnéd. És ne várj 10 kölyköt egyből lehet hogy csak 2 lesz , nem mindig dől ám a lóvé ahogy szeretnétek! Kicsit nyers voltam , lehet lepontozni ...

2009. nov. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Winner of Royal Hill ***** válasza:
54%
Ott a pont:)) Én felpontoztalak:D
2009. nov. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Winner of Royal Hill ***** válasza:
72%
Tökmindegy milyen kutya van az udvarban, ha ki akarnak rabolni akkor kirabolnak. Ez nem jó reklám a komondornak! Mint ahogy az sem, hogy a rengeteg szaportótól vett, gyenge idegrendszerű, helytelenül tartott komondor kicsontozza a gazdát, meg a háziakat. Én a helyedben nem csinálnám. A kutya tenyésztés/szaporítás nem akkora üzlet,mint elsőnek látszik!
2009. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én nem reklámozni akarom a kanomat. És kérlek ne legyetek már ennyire durvák. Én csak gazdikat keresek. És azért mondtam a 10 kölyköt, mert jobb ha felkészülök monjuk ha 10 kölyök lesz.

Ha 2 lesz akkor 2.

És jegyezzétek meg, hogy a kutyánkat SOHA nem fogjuk ivartalanítani. Ez olyan, mint ha megfosztanák egy értékétől!!

Úgy hogy nincs igazatok. Inkább béküljünk ki :)(

2009. nov. 10. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!