Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megnyírt Berni pásztorról...

Megnyírt Berni pásztorról tudtok képet feltenni? (sehol sem találok)

Figyelt kérdés

Jövőre rakom le a kutyakozmetikai tanfolyamot.

Unkokatesóméknak van egy bernijük,elég nagy a bundája és tiszta csomó,az elején sokat fésülték ,de belefáradtak és már jó pár éve nem volt kifésülve ,azt mondták,hogy ha kozmetikus leszek akkor majd lenyírom neki jó rövidre,hogy ne legyen melege..hát szerintem érdekesen nézne ki egy berni rövid szőrrel..

de szeretnék egy képet látni,mert elnem tudom képzelni milyen lenne..

ha esetleg van lenyírt berniről képetek az tegyétek fel légyszi..


2012. júl. 3. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

érdekesen nézz ki :)

2012. júl. 3. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad nyírni!!! A nagy bunda védi a melegtől! Persze egy kis fazonigazítás itt ott nem árt, de tar kopaszra lenyírni nem szabad!!!
2012. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen én is utána néztem már és olvastam ,hogy nem szabad,de neki annyira csomós a bundája ,hogy azt kifésülni csak szenvedés lenne neki is, annyit tudok tenni,ha majd oda kerül a sor ,hogy lenyírom teljesen aztán mondom ,hogy hozzák el és kifésülöm én ,szóval szépen vissza nő a szőre ,de ha már onnantól ki lesz fésülve akkor nem lesz szükség arra ,hogy nagyon le legyen nyírva a szőre,mert csomó mentes lesz..
2012. júl. 4. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Én inkább azt tanácsolnám nekik, hogy ha nem tudják (mert nem akarják, LUSTÁK) ápolni egy hosszú szőrű kutyát, vegyenek kopasz kutyát, annak a szőrével nem kell foglalkozni, mivel nincs neki!!!!Sajnálom szegény kutyát!
2012. júl. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hidd el én is mondtam nekik,hogy ha nem akarnak a szőrével foglalkozni akkor minek vettek ilyen kutyát,erre csak azt mondták,mert mindig is a berni tetszett nekik..mivel kisgyerek is van ott egy nagyon barátságos kutyát szerettek volna,de mondtam,hogy a labrador meg a vizsla és a szőrükkel nincs gond..de mindegy..
2012. júl. 5. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!