Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Berni pásztorról vélemények,...

Berni pásztorról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2011. nov. 3. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Békés, nyugodt, nagy termetű szép kutya. Házőrzőnek sem utolsó.
2011. nov. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk 2 bernink van egy szuka és egy kan egyik édesapámnál másik pedig rokonoknál.Nagyon okosak,imádják a gyerekeket,és végtelen barátságosak iis :) A szőrét azért át kell néha fésülni,mert befilcesedik.2 hósan min2 ült hallgatott a nevére is :) ha van még kérdésed írj privátot :)

2011. nov. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát, házörzőnek azért nem a legjobb.
2011. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha bernit szeretnél,szívesen adok tanácsot, de itt nincs értelme, mert a beszólók csak úgy is a törzskönyvre, és a szuper prémium tápra térnek ki. Gondolom, téged pedig nem ez érdekel. Több mint tíz éve tenyésztem ezt a fajtát, és egy kicsit jobban ismerem, mint akinek van egy kutyája, és már tökéletesen tisztában van a tulajdonságával. Persze, a saját kutyája tulajdonságával. / Lásd: házőrző! /Ha írsz válaszolok, és beszélhetünk a berniről!
2011. nov. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
engem erdekelne nehany info mert szeretnem elkezdeni a tenyesztesuket
2012. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdés? TENYÉSZTÉST vagy SZAPORÍTÁST? Szívesen válaszolok, de kérdés is kéne, mert ennyi alapján könyvet is lehetne írni! Persze, remélem nem úgy akarsz belefogni, hogy egy netes hirdetésből veszel két kiskutyát, mert ha tenyésztés a célod, azt csak nagyon megfontoltan, rengeteg szempont figyelembe vételével lehet, mert különben sokat lehet ÁRTANI, a fajtának! / hány éves vagy?/- ez is érdekelne! Kérdezz, válaszolok szívesen!
2012. júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

18 eves vagyok es imadom ezt a fajtat ezert akarom tenyeszteni vagy szaporitani(egyebkent mi a kulonbseg a ketto kozott)

romaniaban lakok ugyhogy nem tudom h tudnek maskepp beszerezni kolyket mint a netrol mert kornyekunkon nincs ijen faj s ismeroseimnel sem

mijen kriteriumai vannak a tenyesztesnek hely, foglalkozaas ,etetes mijen minoseget igenyel a faj

2012. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
a szaporítás büntetendő és úgy lesznek korcs kutyák
2012. júl. 28. 13:59
 9/12 anonim ***** válasza:
A 18 éves kérdezőnek! Kérlek írj nekem priváton, szívesen segítek. Bernit tenyésztek! - "KÉRDEZŐNEK" pedig, a butaságod nem kéne terjeszteni! Mi a büntetendő? és mi az, hogy korcs?
2012. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

a szaporítás büntetendő, a tenyésztés nem

ne keverjük a kettőt

2012. júl. 28. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!