Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tetszik nektek ez a...

Hogy tetszik nektek ez a kutyafajta? Közvélemény kutatást szeretnék végezni hogy miért nem elterjedt és hogy kinek mi a véleménye róla. Hálás lennék ha írnátok véleményt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi hogy kinek tetszik küllem alapján a Hovawart?

Aki ismer személyesen is kutyát szívesen fogadom a véleményét. És aki nem annak pedig csak így kép alapján esetleg ha van kedve fajta standardot elolvasni :)

Tudom hogy még nem régóta létezik elismerten a fajta de kíváncsi vagyok milyenek a vélemények róla.

Három színben létezik , itt van kép a külsejükről: [link]

a személyes kedvencem a fekete: [link]


És ha valaki a jellemére is kíváncsi lenne: [link]


Előre is nagyon köszönöm ha leírjátok a véleményeteket !:))


2012. júl. 3. 20:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nekem fél éve lopta magát a szívembe és remélem jövő nyáron meg is kapom álmaim fekete kölykét:)

Egyébként teljesen igazad van , nagyon remélem hogy sosem jut a goldik vagy a németjucik sorsára :/

2012. júl. 3. 21:44
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem csináltak róla filmet.

Nem látni versenyeken.

Így maradt az ismeretlenség a fajta számára. Csak az talál rá, aki találkozott már egy-egy egyeddel.

Nem hiszem, hogy fenyegetné a tucattenyésztés. Nem igazán munkakutya. Nem tud repkedni a korong után. Agilityben sem ő lenne a leggyorsabb.Ennek a fajtának ez a szerencséje:))

2012. júl. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A rajzos nagyon bejön, a szőke is. Feketét nem választanék (amúgy semmiből).

Annyira nem ismeretlen, a fajtáknak meg addig jó, amíg nem kapják úgy fel őket.

2012. júl. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!:)
2012. júl. 4. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!