Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bosszúból pisil be a yorkim?

Bosszúból pisil be a yorkim?

Figyelt kérdés
Másfél éves a yorkim és nehézségeink vannak!pici korában ahogy lelehetett vinni,mentünk ahogy tudtam vittem lefele!nspi 3x 4 x!ettől függetlenül volt még fent pelus a "szokásos" helyen!aztán ahogy növekedett lent volt kaki-pisi,de a tv állvány alá előszeretettel nyomott 1 pisit,főleg takarítás után!eljött az idő,h arraértem haza,h nem hajlandó a pelenkára pisilni,darabokra tépni a vattás vackot,annál inkább!így nem tettem már le,de még mindig bepisilt!próbáltam a szoktató sprayt is...semmi!azóta átrendeztem a szobát és mostmár az ágyba pisil az ágyneműre stb!kisikáltam naponta cseréltem a huzatokat akkor mdg nem érezte a szagát és már csak azért is bevizelt!igy kicsuktam a szobából,kiköltöztettem a nappaliba!ideig-óráig jó,de jön neki 1 gondoltat és akkor összepisili az egész helyet!egyébként ha kikell neki mennie,akkor szól,szóval erre van magyarázat??

2012. júl. 3. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A kutyákban nincs bosszúvágy, egyszerűen csak nincs megnevelve.
2012. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

a kutya nem ismer olyat hogy bosszú, nem tud ilyeneken gondolkozni..


valamit elrontottatok nagyon.de most így hirtelen nem is tudom.

2012. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Ezzel vitatkoznék. Van bennük.

Tavaly kerítést csináltunk és a kutyát egy hétre ki kellett kötni. De éjszakára meg a nap nagy részében a házban volt, mint mindig. Azalatt az egy hét alatt minden reggel várt a szeretetcsomag a padlón. Amint kész volt a kerítés, ezek az ajándékok megszűntek. Se előtte, se utána nem fordult elő, balesetből sem.

2012. júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy bosszú vágyból :) vidd le sétálni, és míg nem végzi el a dolgát, ne menj haza vele!de részben nevelés kérdése is.az enyém benti kutya, kikéreszkedik!megcsinálhatod egy nap többször is, így talán kiszokik, és tudni fogja, hogy mész ki vele :))
2012. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

alapból nem kellett volna pelenka,nem értem miért nem lehet normálisan utcára szoktatni attól hogy macskaméretű?

Undorító kerülgetni az ürüléket a lakásba,nem csak nektek kutyának is!

Sok türelem kell most neked,akár egy kölyköt 2 óránként levinni ha lent végzi el a dolgát sok jutalom!

Ha ezután se lesz szobatiszta egy kivizsgálás se ártana ,nincs -e idegrendszeri problémája vagy vizelettartási gondjai? Ha szaporítótól van nagy esély van erre is.

Falkavezérségi teendőket is tartsd be minden esetben,nincs kivétel!

2012. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Fiú kutyus,gondolom jelölget is ez is benne lehet! Ha kiivartalanittatom akkor állítólag nem pisilne be és kicsit lenyugodna!nem tudom sehova vinni magammal,mert bepisil,ugat meg hisztizik(nyűszít)!
2012. júl. 3. 23:56
 7/16 A kérdező kommentje:

A pelenka kb csak 2 hétig volt,amíg nem lehetett kivinni az oltások miatt!elvégzi a dolgát lent meg szeret is lent lenni ezzel nincs baj!a valtozas az lehet,h 1 evig csak ketten voltunk aztan lett 1 párom

,aki "elfoglalta a helyét"!

2012. júl. 4. 00:03
 8/16 anonim ***** válasza:
nem kell vinni :) csak mielőtt elmész vidd ki, és mikor hazaérsz is az legyen az első dolgod.addig bezárhatod a lakásba, de minden ajtót csukj be! meg fogja szokni, hogy mikor elmész&hazajössz, akkor kiviszed :D mennyi idős?? mert lehet, hogy már rég kellett volna rászoktatni!
2012. júl. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a kutyatartásnak vannak hátulütői: ha lakásban laksz és hazaérsz legelsőnek levinni a kutyát! mielőtt elmész levinni a kutyát! ha hazaértél vele adj neki kaját (ha mást nem is pár falat szárazat) ha így teszel soha nem lesz gondod vele, igen ez kurv@ nehéz és az ember töke tele van néha de így érzi a törődést
2012. júl. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
"Geery" szó szerint így csinálom ahogy leírtad!!elmegyek,leviszem,nyitom az ajtót teszem rá a hámot és megyünk le,aztán együtt eszünk!ezért nem értem a dolgokat!!
2012. júl. 4. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!