Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 7hónapos lány yorkim...

Dönci91 kérdése:

Van egy 7hónapos lány yorkim és ahelyett, hogy a kiskutyákkal játszana fél tőlük a felnőtt kutyákkal jól elvan. Hogyan lehetne rávenni, hogy ne meneküljön ha egy kis kutya ugrál, játszik?

Figyelt kérdés
még véletlenül se agresszív kutyus de ha kell kimutatja apró fogait de nem harap.egyszer fordult elő,hogy meg csípte a kutyust de nem erősen csak figyelmeztetés képpen.nagyon pici a kutyusom csak 1.70 kg.ezért félhet?

2012. máj. 30. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A kutya nincs tisztában azzal, hogy ő milyen kicsi a többihez képest. Főleg így, hogy azt mondod a nagytestűekkel jól elvan. Én megpróbálkoznék kutyasulival, van olyan, ahol kifejezetten kistestűeknek tartanak képzést.


Üdv, egy yorki gazdi:)

2012. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha felnőtt a kutyus mindegy neki csak ha egy kölyök kutyus akkor bepánikol.először örül meg lefekszik olyan boldog de amikor a kutyus lassú közeledés helyett rá ront akkor menekül előle.egyszer sétáltunk a parkban és egy 4hónapos pitbull kölyök rontott rá csak játszani akart szegény de úgy megijedt a kutyusom,hogy azóta nem viseli el ha ugrálnak rá.egyrész megértem mert mindegyik nehezebb mint ő.de amelyik kutyus lassan és barátságosan közeledik azokkal eljátszik.át megy ez rajta?
2012. máj. 30. 17:59
 3/4 anonim válasza:

nem tudom mennyire féltékeny fajta a kutyusod, de próbáld meg hogy a kisebb kutyusokkal akiktől fél játssz egy kicsit, hátha a féltékenység úrrá lesz rajta és ő is bekapcsolódik, így látni fogja hogy nincs félnivalója...

sajnos ezt csak tippelni tudom, mert az én kutyám egy francia bulldog, de ő mindenkivel nagyon barátságos, így ilyesmit még nem tapasztaltam:S

2012. máj. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát megpróbálkozok vele,nem is hülyeség remélem bejön mert olyan kis parás szegényem.mondták,hogy átmegy rajta de nem szeretném ha az én yorkim is egy idegbeteg szőnyeg legyen mert nagyon barátságos.csak nem szeretik ha hirtelen ugrálnak felé vagy rá...de minden esetre nagyon szépen köszi mind a két tanácsot :)
2012. máj. 31. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!