Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Táp? Menyi hús van benne? Van...

Táp? Menyi hús van benne? Van ennél jobb? Mennyi kell belőle?

Figyelt kérdés
Taste of the wild-al etetek mostanában. Látványos változás ment végbe a kutyámon. Eddig orijennel etetem, de attól hullott a szőre. A TOTW-nak az adagolását nemigen értem, mert cup-onként írja. Mennyi egy cup?
2012. júl. 4. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kávéscsésze.

De én soha nem méricskéltem semmilyen tápot, úgyis tök változó, hogy melyik kutyának mennyi kell. Az enyém sokkal kevesebbet kap, mint az előírt. Gurulna, ha annyit adnék neki:)

Egyébként hogy érted a látványos változást? Én is szeretnék TOTW-re váltani. És azon belül melyik fajtával etetsz?

2012. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Maxitabi ***** válasza:
Volt már ilyen kérdés nemrég, és nem sikerült kiderítenünk a hús igazi százalékát. Keress vissza légy szíves-max egy pár hete volt, akkor én is megnéztem. Amúgy ezek szerint a te kutyád nem bírt valamit az orijenben (nekünk bejött). Szuper, hogy ez bevált nektek. Ha hosszú távon is ok, akkor maradj ennél. dogfoodanalysis.com - az amerikai tápok közt ez is ott van az orijennel a legjobbak között. Mo-n jobbat nem nagyon kapsz, talán a natural & delicious még hasonló, vagy brit care egyes fajtái.
2012. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A látványos változás alatt azt értem, hogy nem hullik a szőre, hízik, csillog a szőre, kevesebb a széklete és jobb minőségű. A bölényes szarvasossal etetek.
2012. júl. 4. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:
1 cup kb 100g (megkérdeztem a gyártót), de ha bemész egy közeli fressnapfba és kérsz royal canine-os mérőpoharat, akkor nem kell számolgatnod, mert az is 'cup'-ban van skálázva.
2012. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És mennyi kell egy kb. 35 kg-s kutyának?
2012. júl. 4. 09:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Az etetési útmutató 3-3 3/4 csészét ír, így kb 350g lenne a napi adagja.
2012. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!