Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarország miért kutyaellenes?

Magyarország miért kutyaellenes?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted?
2012. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne az?Rengeteg kutyát tartanak,majd minden házban van kutya.Az igaz hogy túl sokan ki is dobják őket ,de ez felelőtlenség kategória.
2012. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem mondanám hogy kutyaellenes. Itt is ahol lakom, egy Hajdú-Bihar megyei mezővárosban. Az utcámban vagy 15 háznál mindnél van kutya. Meg ahogy járok-kelek az utcán, hát minden második, harmadik háznál gyakoriak akutyák, a haszonállatok. Van aki lelkiismeretesen gondoskodik róla, de vannak a felelőtlen, nem törődöm emberek, akik kikötik az udvarra a kutyát, aztán na őrizd a házat!
2012. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 VBeata81 ***** válasza:
94%
Magyarország nem kutyaellenes, csak éppen a kutyatartási kultúra van a béka s.gge alatt. Természetesen tisztelet a kivételeknek.
2012. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
hát.. ha azt nézzük, hogy a kutyákat lenézik mindenhol, boltok, bevásárlóközponok, éttermek, parkok és még sorolhatnám... nézd meg Ausztriába vagy Németországba! Ott szerintem nincs (legalábbis én nem láttam) olyan éttermet ahova ne engednék be a kutyát! de ugyanúgy plázákba is beviheted! magyarországon? meg pff.... Debreceni vagyok de úgy igazából nincs sehol kutyáspark, kutyafutató de még kutyakaki szemetes sem! Magyarország egy putri :D
2012. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
92%

Az a hagyomány, hogy a kutya kertbe való, lehetőleg láncra, hogy ne tapossa szét a veteményest és ne túrja ki a gyepet.

Rengeteg neveletlen, antiszociális kutyát sétáltatnak a közterületeken, sok az utcára kiengedett, de gazdás eb, akik támadnak mindenre és mindenkire.

Városban a kutyatartók jó része nem szedi össze az ürüléket, minden emberhez odaengedi ugrálni a neveletlen kutyáját.

És még sorolhatnám.


Másrészt sok a megkeseredett ember, aki abban éli ki boldogságát, ha a körülötte élő emberekbe köt bele...erre jó célpont a kutyás ember

2012. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

"Egy nemzet nagysága és erkölcsi fejlettsége híven tükröződik abban, ahogyan az állatokkal bánik!"


Ennyi, szerintem ez minden elmond.

2012. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez nagyon jó kérdés.. és bosszantó is, itt nem az a kérdés, h az átlag polgár(bár Mo.-n jó résza az) kutyaellenes hanem az állam, mindenhonnan kitiltja a kutyásokat, Balaton szinte teljes területéről és az előttem író felsorolta, h étterem, pláza stb. Horvátországban nem hogy beengedik még inni is adtak a belgámnak. ennyit erről.
2012. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Én is voltam már a kutyusommal a görögöknél, németeknél. Mindenhol szívesen látták, még 1-2 plázába is simán sétálhattam vele, étterembe is bejöhetett velem, de még moziba is az ölemben volt:)

Ez tényleg Magyarország kulturális fejletlensége miatt van.

2012. júl. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

akik azt mondták, hogy majdnem minden háznál kutya van meg haszonállatok :


ez igaz, de minden második házban fél méteres láncon van a kutya, úgy, hogy lefeküdni sem tud. a haszonállatokat is elkerítik egy kis helyre, és kb a saját szarjukban tocsognak...

ennyit a magyarokról,

az államos rész meg igaz, mo-n kívül szinte mindenhol kultúráltabbak ilyen téren...

2012. júl. 5. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!