Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutya táp amelyet...

Van olyan kutya táp amelyet egyáltalán nem forgalmazzák Magyarországon?

Figyelt kérdés
Érdekelne olyan táp amit nem forgalmaznak magyarországon és minimum egy közép kategóriás táp.
2012. febr. 18. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A világon gyártott tápoknak csak igen kicsi részét forgalmazzák nálunk.Google a Te barátod.
2012. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akiteki ***** válasza:

Szeretnél ilyet forgalmazni?

Évekkel ezelőtt lehetett kapni a kanadai Shur Gain tápot. Remek volt, a kutyáim imádták. Sajnos már nem árulják. Ha nekiállsz importálni, feltétlenül szólj, én leszek az első vevő.

2012. febr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Instinct nevű kutyatápot még sose láttam itthon, egyszer láttam egy kutyakiállításon, ott elolvastam mik vannak benne, lehetett vinni kis tápmintát is. Beltartalmilag nagyon jó, csak horribilis ára van (legalább is egy átlag Magyar kutyatartó nem nagyon engedheti meg magának). A kutyám megette (mondjuk nem egy válogatós típus), de mivelk csak pici mennyiség volt, nem vettem észre rajta különösebb változást, nyílván az olyan ígéretek, amik a zsákokon voltak feltűntetve (fényesebb szőr, enegergikusság, jobb emészthetőség=kevesebb széklet) csak azután látszanak, miután egy ideje eteted vele a kutyád.
2012. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Visán tápjai, állítólag a szlovákoknál már lehet kapni, de itthon még sajna nem. Pedig szívesen kipróbálnám ha normális áron hozzá lehetne jutni.
2012. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!