Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szájkosár helyett valami más...

Szájkosár helyett valami más megoldás buszozáshoz?

Figyelt kérdés
3,5 fél hónapos kuvasz kiskutyámmal szeretnék buszon utazni. Ha most veszek egy szájkosarat ami pont jó rá, két hét múlva kinövi, nem akarok kéthetente szájkosarat venni. Van egy felnőtt méretű (még az előző kutyámé volt) de az meg nagyon nagy még rá, ráadásul ha rárakom pont eltakarja a szemét az a rész ami az orrnyergén kéne legyen. Sajnos nem nagyon látszik rajta, hogy kölyök, sokan nézték már felnőtt kutyának és már nem lehet méretileg öleb kategóriába sorolni, hogy esetleg elnézőbbek lennének vele a buszon, mit tegyek?

2012. júl. 5. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát egy kamasz kuvasszal nem lesznek elnézőek. Vadállatnak lesz titulálva. Nem tudom mekkora az út, de mindenképp kell valami szájkosár. Én farmerből varrtam annak idején labradornak, egy egyszerhasználatosat. Utána kapott egy textil szájkosarat. Vmit tanálj ki mert nem engednek fel, némelyik vezető amilyen
2012. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Textil szájkosarat nem szeretnék rátenni ebben a dögmelegben, abban nem tudna lihegni. Amúgy az ötlet nem rossz, télen biztos ezt az utat választanám.
2012. júl. 5. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:

ilyen melegbe sajnos csak a szájkosár marad,esetleg nincs olyan ismerösöd aki kölcsön tudna neked adni egy olyat ami jó a kutyádra??


a vaterán nézd meg ott legalább olcsóbb és ha már nem lesz jó akkor add el :D

[link]

2012. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell a szájkosár, még egy kis ölebet felvihetnél anélkül a buszra, de egy kuvaszt kétlem, hogy felengednének. Én mondjuk csak addig szoktam rajtahagyni a kutyán, amíg felszállunk és lát a sofőr, utána már a kutya se foglalkozik vele, hogy van-e rajta vagy sem. Nagyon zavarja a nagy szájkosár? Ha nem azt a pár perces felszállást kibírja benne utána meg leveszed ha leültetek.
2012. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A textilben is tud lihegni, ha nem a pontos méretet veszed, hanem nagyobbat. Az enyémnek is az van, vígan kinyitja benne a száját.
2012. júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!